Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Lehet belőle problémám?

Lehet belőle problémám?

Figyelt kérdés

Szóval ma megnéztem az emelt szintű kémia érettségi eredményét és nem éplen űgy sikerült ahogyan vártam...

Mielőtt jelentkezni kellett volna megkérdeztem a tanárom h bevállaljam e az emeltet (mert ő azért tisztába van a képességeimmel). Ő akkor azt mondta, hogy nyugodtan bevállalhatom.. Így is lett, ma meg amikor mondtam neki az eredményt..elkezdett velem kiabálni hogy ő sokszor megmondta h nem kellene elmennem... Én meg ezen annyira felhúztam magam h kicsit megemeltem a hangom és elmondtam a véleményem (nem segített készülni, meg h ő mondta..). Ez után a kis vita után elment és nem szólt semmit. Tudom h nem nála fogok szóbelizni de más tanároknak mondhatta...



2015. jún. 2. 12:52
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha kicsit indulatosan de tisztességesen elmondtad neki a tényeket de nem sértetted meg semmivel, akkor még az is lehet, hogy igazat ad és kicsit felnéz rád, hogy "milyen "tökös gyerek", ha igaza van meg meri mondani. Lehet, hogy még inkább támogatni fog. Persze majd meglátod mennyire korrekt ember. Lehet, hogy most csak rossz napja volt. Mindenkinél van ilyen és akkor bárkinek beszólnak, mint most ti a tanároddal egymásnak. Ha úgy egyébként normális be fogja látni ő is, hogy igazad van.
2015. jún. 3. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!