Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Két héttel később vásároltam...

Két héttel később vásároltam egy gyorsétterembe egy ezresért Kétezrest adtam és ezer ft visszajáró helyett 4 ezret adott vissza, de ezt csak otthon vettem észre. Holnap viszem vissza a pénzt becsületbeli okokból. Lehet belőle valami problémám?

Figyelt kérdés
2014. dec. 30. 19:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
95%

Két héttel később? :S

Egyébként nem lehet belőle problémád, csak meg fognak lepődni :)

2014. dec. 30. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Igen mert akkor lesz lehetőségem abba a városba menni Évente 2x v 3x vagyok ott
2014. dec. 30. 19:47
 3/11 anonim ***** válasza:
72%

Már hogy lenne?

Jó tettel zárod az évet!

Egyébként tudod, pénztártól való távozás után.....

Ez visszafelé is igaz.

Én is visszavinném.

2014. dec. 30. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem most már baromira fölösleges visszavinni. Én is szólni szoktam, ha valamit elfelejtenek beütni, vagy többet kapok vissza, na de 2 hét után 3 ezer forintért nem futkosnék.
2014. dec. 30. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
78%
Nem , hálásak lesznek érte. Intelligens megoldás, örülök, hogy vannak még olyan emberek, akiknek fontos a becsülete.
2014. dec. 30. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
46%
ha neked nem számít az a pénz vagy nagyon zavarja a lelked, vidd vissza, de semmi jelentősége mert a gyorséttermet nem az a pár ezer ft. fogja földhöz vágni, neked pedig biztos hogy lett volna mire költened. tudod ki vinné vissza...most remélem nem állítotok be mindenféle rossztevő meg mittudomén milyen negatív sóher fukar embernek de nagyon sokan gondolják úgy mint én, hogy eszük ágában sem lenne, e zcsak neked lett volna egy kedvező lehetőség amivel nem akarsz élni, te dolgod. van akinek meg minden forint számít.
2014. dec. 30. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
74%

én csak annyiból nem vinném vissza, mert azt már vkitől valszeg levonták, s ezzel, h visszaviszed, nem hiszem, h megkapja az az egyén, akitől le lett vonva, hanem a góréé lesz a pénz.


Ez akkor lenne jó kb., ha egy kis közösségben élnél, pl. faluban, annak egy kis boltjának vinnéd vissza, mert akkor mondhatod a Juli néninek, h amit múltkor levontak tőle, az valszeg miattad volt, s most majd visszakapja a levonást. :)

2014. dec. 31. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Visszavittem nekik.Nagyon hálás volt.Egyébként családi vállalkozás a gyors kajálda úgyhogy egy helyre megy a pénz
2015. jan. 1. 11:30
 9/11 anonim ***** válasza:
46%

Az oké, hogy visszaviszed, meg jótett!

De ha már elszámolták, vagy rosszul adott vissza pénzt, az ő baja! + 3 ezer forint ide, vagy oda, attól nem fognak utcára kerülni!

2015. jan. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
80%
Alap intelligencia, hogy visszaviszi az ember, nem azért, mert már elszámolták, vagy mert nem, hanem egészen egyszerűen azért, mert ez a helyes.
2015. jan. 16. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!