Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Nagyon gáz a lányon pár kiló...

Nagyon gáz a lányon pár kiló felesleg?

Figyelt kérdés
Két nap múlva, megyünk osztálykirándulásra. Elterveztem hogy nem fogok fürdeni, de ma derült ki hogy szinte az egész kirándulás ebből fog állni. Szóval az iskolában sok fiú megdicsért, de most lefog kerülni a ruha. és van felesleg a hasamon bőven, és a combomon is. Nicns jó alakom. és rohadtul szégyenlem magam. Illetve kifognak cikizni is. Szerintetek nagyon gáz ha van egykis husi a lányon? Vagy mit kéne tennem?

2015. jún. 2. 15:10
 1/8 anonim ***** válasza:
90%

Nem gaz! Ha ruhaban megdicsertek akkor ruha nelkul is jo lesz!

Ne akarj masnak megfelelni, ha cikiznenek is.. csak magukat minositok!

inkabb legyel kicsit husis,szep mitha semmit nem lehetne rajta fogni:)

2015. jún. 2. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Így láttatlanban nem nagyon lehet mit mondani, de nekem momentán jobban bejönnek a pufók lányok, sokkal szebb az arcuk és fiatalabbnak látszanak :)
2015. jún. 2. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ember.

1.) Ha valaki csontot akar ölelgetni, odamegy a szertári csontvázhoz.

2.) Ha bedőlsz a "bugyihíd" és társaihoz hasonló divatmarhaságoknak, megérdemled.

3.) A legtöbb pasi a formákat szereti, nem a szögeket. Persze van kivétel.

4.) Ne gondold, hogy ruhában ez nem látszik. Maximum kevésbé hangsúlyos. A pasik egy részének pedig megvan a "szemmel vetkőztetés" képessége, simán képben lehet azzal, amit te el akarsz kendőzni

5.) Amíg 100kilósan is mernek bikinit venni a strandra, addig csak ne aggódj a pocak miatt!

2015. jún. 2. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Hidd el, amit te magadon gáznak tartasz, az mást nem zavar, vagy kifejezettem tetszik is Neki. Én személy szerint magamon a legkisebb apró hibákat is annyira szégyellem, mintha nem is tudom miről lenne szó, máson viszont a nagyobbak se tűnnek fel.

A ruha nem takar annyira sokat, azon keresztül is látszik az alakod, szóval, ha úgy dicsértek, akkor ruha nélkül is tetszeni fogsz Nekik, sőt még jobban, mint ruhában:D

Egyébként hány cm és hány kg vagy? Tudom nem illik ilyet kérdezni, de szerintem fele annyira nem gázos a helyzet, mint amilyennek te látod:)

2015. jún. 2. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen :) :)

hááát elég a koromhoz képest 170 cm,bár elég vastag csontozatu :D

2015. jún. 2. 16:11
 6/8 A kérdező kommentje:
és 70 kg kb
2015. jún. 2. 16:17
 7/8 anonim ***** válasza:
170 cm és 70 kg? Ne haragudj de ez vicces :) Az én barátnőm 169 cm és 80 kg, de szerinted érdekel engem? Én szeretem őt és ő is engem, ez a lényeg.
2015. jún. 2. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Francnak foglalkozol vele, 170 centihez 70kg az egyáltalán nem sok. Még ha 140 lennél, megérteném, hogy szégyenlős vagy, de így??
2015. jún. 2. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!