Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szerintetek, hogy tovább? Már...

Szerintetek, hogy tovább? Már tényleg lelkileg kivagyok. 16/f

Figyelt kérdés

Először is, hogy miről van szó itt van az előző kiírásom: http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..



Azóta minden rosszabbra fordult már a sulit is abba hagytam.... Gimiben össze súgtak olyanokat hallottam vissza magamról, hogy undorító egy senki vagyok stb Eddig csak azt pletykálták, hogy egy fiúval voltam általánosba a fiú wc-be, de most már azt is, hogy le**optam valakit... Ahol lakom se merek ki menni a szomszéd városban se mert engem lesnek össze súgnak mutogatnak. A nevemet már rengetegen ismerik.... Lelkileg annyira kivagyok, hogy már közel vagyok ahhoz, hogy öngyilkos legyek. Mi értelme van úgy élnem, ha meglátják az arcom akkor suttognak nevetnek rajtam? Sokan rossz lenéző szemmel néznek rám, semmibe vesznek, egy nullának tartanak.


Egy pszichológus se tudna segíteni hiába beszélgetnék vele erről a pletykát nem tudja megállítani. A szüleim tudják, hogy mit pletykálnak rólam egyszer már anyum beszélt az egyik gyerek anyjával, de nem történt semmi változás. 12 éves korom óta minden egyes nap átélem a megaláztatást... már 5 hónapja mikor felkelek a sírógörcs tör rám egyszerűen nem látom értelmét felkelni és valamit kezdeni az életemmel.. Jövőre új suliba megyek a szomszéd városban ahol szintén ismernek már most félek, hogy mi lesz ott mivel ott durvább gyerekek lesznek mint a mostani gimibe. De szerencsémre lesz ott 5 olyan gyerek akik a barátaim és mellettem állnak mindenben, de akkor is félek. Magántanuló pedig nem akarok lenni mert már megbolondulok itthon egyedül kell a társaság. Ha pedig bevallanám, hogy nem csak a lányokhoz vonzódom akkor nem is tudom mi lenne.. a pletykát még többen elhinnék. Az érzéseimet kiölték belőlem nem tudok már semminek örülni.



#iskola #kiközösítés #bisex.lelkibántalmazás
2015. jún. 3. 18:00
 1/9 anonim válasza:
Iratkozz át másik suliba.
2015. jún. 3. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Mivel nem bírtam tanulni ezek miatt és magamba fordultam végig kettes átlagom volt szóval nem tehetem meg hogy egy messzi jobb suliba menjek.
2015. jún. 3. 18:13
 3/9 anonim válasza:

Sajnállak de állj ki magadért!


1: engedd el a füled mellett mert addig fogják csinálni ameddig látni lehet, hogy idegesítenek vele.


2: keress egy barátnőt akivel kapcsolatba rakod magadat fbn és akkor màr nem fogják ezt mondani.


Így hírtelen ennyit tudok mondani! Ne engedd , hogy pár majom tönkre tegye az életedet!!! 16/L

2015. jún. 3. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
63%
Rólam is azt hiszik,és érdekes én nevetek rajta:D
2015. jún. 3. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem el, hogy lehetnek ilyen bunkók az emberek. Mi van akkor, ha a fiúkat is szereted? Szörnyű, amit veled csinálnak... Nagyon sajnállak. Az új suliban lehet, hogy jobb lesz majd.

De komolyan a szomszéd városban?? Nem normálisak az emberek...

2015. jún. 3. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Kezdj el németet tanulni, és kezd el kitölteni a napod azzal hogy elmész valami helyre pénzt keresni. Így (hülyeségnek hangzik de nem az) kevesebb időd van depizni. A pénzből és esetleg a szüleid támogatásával kimehetsz Németországba olcsó albérletbe és dolgoszhatsz, és közben ismerkedsz vagy lányokkal vagy fiúkkal ahogy akarod. Ez persze lehet hogy teljesen máshogy alakul de ha van egy ilyen célod akkor az rengeteget segíthet és a döntéseidet ez a cél befolyásolja
2015. szept. 14. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Neked jót tenne egy környezetváltozás. Az lenne a legjobb ha elköltöznél minnél messzebre. Ezeken a rosszindulatú embereken pedig minnél hamarabb túltennéd magad.

Sajnos ezen nem tudsz változtatni, csak az segíthet ha elmmennél onnan jó messzire.

2015. nov. 4. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Persze ahhoz hogy el tudj költözni előbb tanulnod kell egy szakmát és dolgozni valahol, hogy legalább albérletbe el tudj menni.
2015. nov. 4. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

3-as válaszoló: "sajnáljak de állj ki magadért !"


Te könnyen beszélsz.

Annyi ember ellen ő hogy álljon ki egyedül. Ilyenkor barátokat találni is nehéz. Nem mehet oda minden emberhez aki kiközösítette h veszekedjen vagy verekedjen vele.

2015. nov. 4. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!