Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Egy tanár csinálhat ilyent?

Egy tanár csinálhat ilyent?

Figyelt kérdés

bukásra állok matekból 1,9-es átlaggal.

még ősszel lehetett jelentkezni egy matekversenyre 500 ft nevezési díjjal és azt mondta hogy aki befizeti és elmegy a versenyre az kap egy ötöst.

tegnap beírta mindenkinek az ötöst (februárban volt am a verseny de m1) csak nekem nem. 23 embernek beírta az osztályból az ötöst csak nekem nem.

ha nekem beírta volna akkor most meglenne a kettesem.

megkérdeztem a tanár úrat hogy miért nem írta be? és ő azt mondta hogy nem is fogja mert "nehogymár egy verseny ötös húzza fel a jegyemet, hogy nézne már az ki

pedig kiszámoltam hogy ha beírná akkor 2,1 lenne az átlagom az meg már átmenő


mit csináljak?

17/L


2015. jún. 4. 16:37
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Osztályfőnöködnek mond el, ezt ahogy így leírtad. Ha nem elég akkor igazgatónak. Mert végül is előre megmondta kaptok ötöst ha elmentek. És csak Te nem kaptál! Szóval szüleiddel vagy bárkivel még nem késő tessék tenni érte...
2015. jún. 4. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Mehetunk egyutt potvizsgára
2015. jún. 4. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

A többieknek beírta, neked nem, mert felhúzná a jegyedet?? 23 emberét nem húzza fel??


Menjen a 'csába.


Szólj csak a szüleidnek vagy az igazgatónak minél előbb, nehogy év végéig írasson még egy dolgozatot,amitől aztán tényleg bukta lenne.. de csak mert úgy gondolom, pikkel rád.

2015. jún. 4. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
1,9-el már meg kell adnia a kettest
2015. jún. 4. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Menj be a szüleiddel.


Utolsó, ez nem igaz. Nálunk minden tanár kerek átlagra adja meg a jobb jegyet, tehát ha te 3.8 vagy, akkor nem adja meg a négyest, csak ha 4.0 vagy legalább... Szemét ez a világ. :D

2015. jún. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
4vagyok, akkor ez sulitól függ, nálunk az e-napló osztályoz :D
2015. jún. 4. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
0%
Én tanár leszek tehát: én beírnám az 5-t és megbuktatnálak, mert az egész évi teljesítményt nézném. Az, hogy 1,9 vagy 2,1 lényegtelen.
2015. jún. 4. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Amúgy a többi diák ezzel vesztett 500 forintot és 1 napot az életében csak azért, hogy kapjon egy 5-öst.
2015. jún. 4. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

7-es, te akkor elég nagy bajban leszel.

Nem buktathatod meg 2.1-re, ha mégis megteszed a gyerek azonnal megy az oktatásügyi minisztériumhoz vagy tantestülethez és neked lesz ciki.

Először mindent meg kell tenni, hátha meglágyul a tanár szíve. Megkérdezed, hogy akkor, hogyan javíthatnál. Ha nem hajlandó normális választ adni akkor mint már írták a szüleidhez vagy az igazgatóhoz fordulsz.

2015. jún. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
0%
9-nek, a gyereket az évi teljesítménye alapján kell értékelni, a minisztériumtól meg nem félnék.
2015. jún. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!