Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért utálhat meg valakit...

Miért utálhat meg valakit annyira egy egész osztály, hogy mégcsak nem is köszönnek neki, egy szót se szólnak hozzá?

Figyelt kérdés

Csak akkor esetleg ha nagyon muszáj.

Ez milyen dolgok miatt alakulhat így ki?


2015. máj. 5. 13:06
 1/6 megadeth18 ***** válasza:
Ha nagyon ocsmány külső/ idióta viselkedés / sznob újgazdag az illető valami szegényebb kerületben, vagy pont hogy szegény egy sznob kerületben. Továbbá ha híres politikus gyereke vagy valami gyökér celebé.
2015. máj. 5. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Engem pl. azért utáltak sokan, mert nagyon zárkózott vagyok és sokkal több időbe telik megnyílnom idegenek előtt, mint a többi embernek és idegesítette őket, hogy 9. év végére, amikor az osztály már nagyjából így összekovácsolódott, én még mindig alig mertem hozzászólni valakihez. Azóta mondjuk már 1-2 ember kivételével mindenkivel jóba vagyok szerencsére.

De van az osztályban olyan lány is, aki 9.-ben még a menők közé tartozott, minden lány vele akart barátkozni, a fiúk nyomultak rá, stb., de 10.-re nagyon sokan megutálták, mert rájöttek, hogy egy kétszínű ribi és a tanároknak is állandóan pofázik, akik miatta az egész osztályt rühellik.

2015. máj. 5. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az osztályközösség egy csorda. Mennek a "főkolompos(ok)" után. Sok esetben elég az, ha a hangadóknak nem vagy szimpatikus és a többi már csak azért sem fog veled barátkozni mert attól fél, hogy akkor majd őt is kiközösítik. Simán megeshet, hogy valami banális ok miatt, vagy akár ok nélkül esik meg az emberrel egy ilyen.
2015. máj. 5. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Lehet nem tartják normálisnak,és nem közelítenek felé,vagy a bizonyos lány/fiú nem engedi hogy felé közeledjenek,mert magánakvaló
2015. máj. 5. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hát ha nem beszél az illető csak pár emberrel ez általában a nagymenőknek szemet szúr és nekik meg kell alázni a legcsendesebbet hogy továbbra is ő legyen a king.


Ha sokkal többen vagytok egy osztályban akkor jobb a helyzet akkor nem szúrnak ki csak a 2-dik tanévben.

2015. máj. 5. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi harmadiktól kezdve azért nem beszéltünk egy lánnyal, mert elmondta az ofőnek, hogy cigiztünk a szünetben a tanteremben (mellékutcába néző ablakok, ahol kb. a madár se jár, és kilógattuk a cigit az ablakon, szóval mégcsak nem is mondott igazat, mert lényegében iskolán kívül cigiztünk)
2015. máj. 5. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!