Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit tegyek ha az egész iskolát...

Mit tegyek ha az egész iskolát szívből gyűlölöm és nem bírok lecsillapodni? 12/l

Figyelt kérdés

Tanárokkal és iskolatársakkal együtt őrülten elegem van az egész iskolából. Az osztálytársaim durvábbnál durvább okok miatt csúfolnak és verenek, és sajnos nagyon heves és belátom, elég hisztis is vagyok és emiatt a tanárok is megvetnek. A szüleimnek már rengeteget beszéltem erről de a reakcióik mindig az a tipikus "legjobb iskolába jársz" meg "a nyolcadik mindjárt itt van akkor úgy is váltasz addig nincs értelme." stb.

Képtelen vagyok lecsillapodni. Annyira gyűlölködő ès hirtelen haragú ember vagyok és ez ellen már semmit sem tudok tenni. Amikor nem vagyok annyira dühös hogy gondolkodni azért tudjak, bedugom a fülhallgatóm (imádom a zenét) de sajnos van amikor a zene sem segít.

Mit tegyek? Hogyan tudnám ebből a gyűlölet-buborékból kierőszakolni magam? Mit csináljak hogy kordában tudjam tartani az indulataimat?



2015. márc. 5. 21:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem próbálj nem beszélni egész nap ,csak ha kérdeznek...már nincs sok értelme átmenni egy másik suliba
2015. márc. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
logj
2015. márc. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én is ezt éltem át az általánosban. És tényleg valahogy ki kell bírni még elmész és tiszta lappal indulhatsz. Egyébként addig meg ne legyél ideges, attól csak szarabb lesz (hidd el én már csak tudom). Holnap mikor bemész légy egy "új" ember. Legyél laza, ne idegeskedj semmin (vagy ha igen magadba tedd, ne mutasd a többiek felé). Légy rendes mindenkivel, minél több emberrel beszélgess szünetekben, viccelődj és VEDD LAZÁRA AZ EGÉSZET órán figyelj oda, jelenzkezz sokat, tanulj de ne nyalizz, így a tanárok is megkedvelnek. Hidd el neked is jobb lesz, mert még egy jópár évig odajársz és nemjó ha ez a kialakított kép rólad, pláne ha még a szüleid is erről beszélnek. De csakis rajtad múlik, vagy ez vagy a mostani helyzet...
2015. márc. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
55%
Bocsi, de egy 12 éves gyerek nem tudna ilyen kereken és egész mondatokban fogalmazni, viszonylag normális helyesírással, ahogy te ezt a kérdést leírtad.
2015. márc. 7. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A nagyapám meg az anyám is helyesíró bajnok volt... És bocs de nem vagyok olyan hülye hogy csak szórakozásból írjak ki egy ilyen kérdést... Mert igaz amit írtam.
2015. márc. 7. 08:07
 6/7 anonim ***** válasza:
Mánn csak a vesszőkel nem kéne sporolnod és te is hejesirobajnok lehecc!
2015. márc. 7. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Baluasd válasza:
Én is éltem át ezt legalább 3évig,és ugyan így voltam vele mint te!De elkezdtem barátkozni,és egyre "komolyodni".Én azt ajánlom,hogy legyél kedves és ha csúfolnak véd meg magad,szólj vissza,vagy ha nem hat rájuk,és nem tudják abbahagyni nyugodtan verekedjél össze vele,persze úgy hogy nekik fájjon :DD Nekem így is sikerült,abbahagytak és akik csúfoltak,azok a legjobb barátaim! Sok sikert!
2015. márc. 10. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!