Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Tanár-diák plátói "szerelem"...

Tanár-diák plátói "szerelem" Azok segítségét szeretném kérni, akik voltak már olyan helyzetben, hogy bejött nekik valamelyik tanárjuk, esetleg át tudják érezni a helyzetem. Lehetőleg a tanár a férfi és a diák a lány. Van ilyen ember még rajtam kívül?

Figyelt kérdés
Csak az írjon, akit érdekel, és esetleg tud segíteni, annak küldök privátot! :))

2015. jún. 16. 18:29
1 2 3 4 5
 21/48 anonim válasza:
42%
Nállam fordítva volt töritanárnőm nagyon bejött nekem középsuliban. Egyszer véletlen találkoztunk az egyik bevásárlóközpontban, beszélgettünk, kajáltunk és még egy spontán ötlettől vezérelve egy filmet is megnéztünk. Szóval kiderült hogy én is bejövök neki. Történt pár dolog de aztán kezdett bonyolódni a szitu mikor egyre többen sejtették mi van köztünk. Szóval ha rám hallgatsz maradjon plátói mert jó vége biztos nem lesz. Ha gondolod írhatsz nekem is.
2015. júl. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/48 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Írtam.:)
2015. júl. 24. 22:00
 23/48 anonim válasza:
Hali!ha gondolod irhatsz van nagyon vicces szitu amikor még bejött az egyik tanarom :-D
2015. júl. 25. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/48 A kérdező kommentje:
Köszönöm, írtam! :)
2015. júl. 26. 20:56
 25/48 anonim ***** válasza:
65%
miért privátban beszélitek, így mi nem tudjuk meg a tapasztalaitokat hasonló szituban. Én csak véletlen letapiztam a 26 éves tanárnénit, de felpofozott 17 évesen.
2015. júl. 31. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/48 A kérdező kommentje:

Te ezt a felpofozós dolgot komolyan mondod? :D

Amúgy azért írok privátban, mert itt bárki megláthatja, és felismerheti a történeteket. Akár a a tanárom is.:)

2015. júl. 31. 22:35
 27/48 anonim ***** válasza:
Ha még aktuális, nekem is írhatsz, valamennyi "tapasztalatom" van, és át tudom érezni :D
2015. aug. 8. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/48 anonim ***** válasza:
nekem is írhatsz :)
2015. aug. 15. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/48 anonim ***** válasza:
Úgysem lehet semmi, jobb, ha elfelejted, és találsz valakit, aki nem 20 évvel idősebb...
2015. aug. 16. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/48 A kérdező kommentje:
Nem is szeretném, ha lenne bármi is, én csak elküldöm privátban a történetem annak, akit érdekel. A kérdésem nem arra irányul, hogy "hogyan lehetne bármi?", úgyhogy, ha nem érdekel, akkor ne írj ide! Köszönöm! :)
2015. aug. 16. 17:55
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!