Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Tanár-diák plátói "szerelem"...

Tanár-diák plátói "szerelem" Azok segítségét szeretném kérni, akik voltak már olyan helyzetben, hogy bejött nekik valamelyik tanárjuk, esetleg át tudják érezni a helyzetem. Lehetőleg a tanár a férfi és a diák a lány. Van ilyen ember még rajtam kívül?

Figyelt kérdés
Csak az írjon, akit érdekel, és esetleg tud segíteni, annak küldök privátot! :))

2015. jún. 16. 18:29
1 2 3 4 5
 41/48 A kérdező kommentje:

3x?!

Az igen.:D

Nem lenne kedved mesélni privátban? :)

2016. jún. 21. 00:22
 42/48 anonim ***** válasza:
39%

Mocskos nudlik!

Nudlivadászok!

Nudlis, tetszik?! Tetszik, mikor nudlinak hívnak?! Nudli, mert az olyan trendi?!

Nudli! NUDLI, NUDLI!

Ez hihetetlen!

2016. okt. 18. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/48 anonim ***** válasza:
Közel 2 évig voltam ilyen helyzetben, írj! :)
2016. okt. 26. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/48 anonim válasza:
55%
A tanári asztalról a terítőt vegyétek le előtte.
2016. nov. 4. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/48 anonim ***** válasza:
Engem is érdekelne,ha még aktuális :) írj légyszi
2017. márc. 24. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/48 anonim ***** válasza:

Regi kérdés, de érdekelne mi lett. ^^

Írhatsz üzenetben is. :)

2019. jún. 2. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/48 anonim válasza:
Ha még aktuális nekem is írhatsz s èn is elmesélem az enyém.
2019. dec. 8. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/48 anonim válasza:

Csak röviden: nekem szó szerint plátói volt anno. Vagy tanár iránti szeretet kis plátói érzéssel megspékelve. Visszafogott volt, jól tanított és kedves, néha tényleg természetesen, nem behízelegve/színpadiaskodva stb. pl. megköszönt pedagógusnapi ajándékot, megdicsért hangosbemondóba felolvasás után (1-2x volt csak ilyen a 4 év alatt), kérdezte hogy vagyok, amikor még kicsit köhögtem stb. Másokkal se volt rosszabb.

Nem gondoltam, nem is tudtam arra gondolni, hogy összejönnék vele (pedig szingli voltam) és idősebb is. Inkább csak jobban kedveltem és jól esett a kedvessége, jól tanított. Meg picit magányos és passzív is voltam anno ott... Végül nem volt semmi különös, normális, jó, megszokott tanár-diák kapcsolatunk volt. Többen jobban kedvelték (nemtől függetlenül), mit az osztályfőnökünket.

2022. okt. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!