Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mi a baja az osztály társaimna...

Mi a baja az osztály társaimnak velem?

Figyelt kérdés
Az osztálytársaim eléggé elvetnek engem. De nem tudom miért szerintem semmi okuk nincs rá. Mindig illedelmes voltam velük és barátságos. Nem értem. Gondolkoztam már azon hogy miért és szerintem azért mert gazdag vagyok. (lehet hogy annak tűnik de ez NEM felvágásnak indult) Pidig nem azt várom el hogy a szüleim tartsanak el engem, tanulok normálisan. Hogy értsétek a helyzetet nem is köszönnek nekem :( Mi a bajuk velem?

2015. jún. 19. 01:07
 1/10 anonim ***** válasza:
Honnan kéne ezt nekünk kitalálni, kérdezd meg valakitől.
2015. jún. 19. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem az, hogy fecskét hordasz ők meg boxert. :D
2015. jún. 19. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Viselkedésed velük szemben csak te és ők ismerhetik.

Mi azt nem tudhatjuk, ráadásul engem nem is érdekel.

.

Fogalmazásod alapján elemis lehetsz, akkor viszont ennek éertelme nincs: "...nem azt várom el hogy a szüleim tartsanak el engem...".

.

"...nem is köszönnek nekem"

Elvárod azt, hogy előre köszönjenek, vagy nem ismered a "visszaköszönni" jelentését?

.

Annyira pongyola a fogalmazásod, hogy a valós helyzetet csak találgatni lehet - ez ellenkezik elveimmel.

2015. jún. 19. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Elvetnek téged... mi vagy te, búza?
2015. jún. 19. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Akkor bocs mindenkitől. :( Ha jobban bele gondolok tényleg fölös volt. Meg a fogalmazásért bocsi csak este volt és fáradt voltam és akkor jutott eszembe és írtam ami eszembe jutott. Egyébként boxert hordok. :D És nem nem vagyok meleg.
2015. jún. 19. 11:41
 6/10 A kérdező kommentje:
Legközelebb meg próbálok jobban fogalmazni.
2015. jún. 19. 11:45
 7/10 A kérdező kommentje:
De hogyha nem is érdekel titeket akkor már mindegy...
2015. jún. 19. 11:46
 8/10 anonim ***** válasza:

Hát talán zárkózottabb a személyiséged. Ha nincs arcod, akkor sajnos mindenhol nehezebb beilleszkedni. Nehezen közeledsz másokhoz, mások meg szintúgy a kisugárzásod miatt.

Ha ez a helyzet, ne hibáztasd őket, valószínűleg te sem fogsz nagyon barátkozni a nálad zárkózottabbakkal (persze nem kizárt).

2015. jún. 19. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Elég negatívak tudnak lenni a más-más társadalmi rétegekbe tartozók,ha nagyon zavar válts sulit. Engem is zavart az osztály, el is jöttem. Azóta nincs problémám.
2015. jún. 23. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ne illedelmes és barátságos legyél, hanem mérsékelten gyökér.
2016. márc. 5. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!