Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Nektek mennyire hiányoztak a...

Nektek mennyire hiányoztak a tanáraitok, osztálytársaitok, miután végeztetek?

Figyelt kérdés

Elsősorban azok válaszát várom, akik 8-at, vagy 12-et fejeztek be...

Nektek mennyire, és mennyi odeig hiányoztak a fent említett emberkék?

Normális válaszokat várok!



2015. jún. 21. 14:35
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Bár én tavaly fejeztem be a gimit, de nem nagyon hiányoztak a tanáraim és az osztálytársaim. Nagyon jó osztályom volt, egyszer-kétszer eszembe jutott, milyen jó közösség voltunk, de nem éreztem különösebb hiányérzetet.
2015. jún. 21. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
66%
Egyáltalán nem. Egyikükhöz sem voltam olyan közel soha, hogy hiányozzanak. Az osztálytalálkozókra sem mentem el.
2015. jún. 21. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
67%
Semennyire. Aki hiányzott volna, azzal tartom a kapcsolatot.
2015. jún. 21. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én tavaly érettségiztem, azóta többször is voltunk piknikezni, bulizni, és többször is bementem a volt gimibe a tanárokhoz beszélgetni. Nagyon jó osztályközösségem volt, sok jó fej tanárokkal.
2015. jún. 21. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
67%
Jó osztályom volt, de nem igazán hiányzik. Osztályom kívűli a baráti köröm, akkor is, most is velük járok össze.
2015. jún. 21. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
67%
Hiányoztak nyilván, mert engem nagyon szép emlékek kötnek a középiskolához, de továbbléptem. Ezen sokat segített az, hogy az egyetemen megint csak igen jó társaságot találtam.
2015. jún. 21. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
En 9. utan mentem el a gimibol es mivel hirtelen jott az egesz ezert nagyon hianyoznak az osztalytarsaim meg a tanaraim is. Az osztaly mint kozosseg hianyzik mert annyi mindent csinaltunk egyutt es ugy osszekovacsolodtunk a harom ev alatt... A tanarok kozul is joparral tartom a kapcsolatot mert megkedveltem parat az evek alatt
2015. jún. 22. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Tavaly érettségiztem, a barátaim sokkal jobban hiányoznak, mint gondoltam, mivel elég ritkán tudok találkozni velük, új barátaim meg nem nagyon vannak, mivel nehezen ismerkedem, és még nem találtam meg az egyetemen azt a társaságot, ahová beillenék.
2015. jún. 23. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!