Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ma lesz bizonyítványosztásunk....

Ma lesz bizonyítványosztásunk. Valószínűleg az e-napló hibája miatt lesz egy igazolatlanom. Kérhetem a javítását?

Figyelt kérdés

Az e-napló hibája miatt az egyik igazolt hiányzásomat igazolatlanként könyvelte el. Szóltam is, de nem fordítottak rá kellő figyelmet az ügyre. Ha úgy kapom meg a bizonyítványt, hogy benne van az igazolatlan, kérhetem a javítását?

Milyen eszközeim vannak?


2015. jún. 22. 00:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
50%
Egy igazolatlan miatt? :D Ne viccelj már senkit sem érdekel, hogy mennyi igazolatlanod van/volt még a jegyeidet sem fogják kérdezni a leendő munkahelyeden, ne szórakozz ilyenekkel csak magadra haragítod a tanárokat, van nekik elég dolguk e nélkül is.
2015. jún. 22. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Engem akkor is zavar, nem fogom szó nélkül hagyni.
2015. jún. 22. 01:04
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

nekem volt már 29óra igazolatlanom is tavaly 1 óra kellet volna hogy kirúgjanak, nagyon nem érdekelt mert úgy is máshol folytattam a tanulmányaim és új bizit is kaptam. :D

De úgy kaptam kézhez a bizit hogy abba csak 5 igazolatlan óra volt, szerintem ennek se fognak nagy feneket keríteni, és az az 1 igazolatlan benne se lesz, ha meg igen akkor hát aztán nem lesz semmi. :D

2015. jún. 22. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nekem késések miatt szokott volt összegyűlni kb. évente (vagy félévente?) 9 igazolatlan órám (3 késés tesz ki egy igazolatlan órát), és semmi következménye nem volt soha. Ezt ún. "elit" iskolában, ahol a tudás, tanulás volt a lényeg, és összesen 2 tanárunk volt hajlandó (a 14-ből) bevezetni a naplóba a késéseket egyáltalán, és még így is összejött ennyi.:) Annyit sem számított ez az összképben, mint hogy a magatartásjegy esetleg 4-es 5-ös helyett.
2015. jún. 22. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Pont le se szarja senki az ilyet amúgy.
2015. jún. 22. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Megkaptuk a bizizonyítványt, a hiányzás benne volt, de nem volt hajlandó kijavítani.

További kérlelésre, üvöltött, hogy menyjek az igazgatóiba. Ahol megígérték, hogy kijavítják. :)

2015. jún. 22. 10:05
 7/11 anonim ***** válasza:
És most egy óra igazolatlan ide vagy oda nem tökmind1?:D
2015. jún. 22. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nem. :D
2015. jún. 23. 20:49
 9/11 anonim válasza:
Miért lett első lepontozva, aki szerint nincs jelentősége? Bakker tényleg nincs.:D Magatartás jegyed hanyas lett? Nem mintha az számítana... Max. ha általánosba jársz(Nem derül ki, hogy általánosba, vagy középiskolába jársz.) veheti ki rosszul magát gimibe felvételinél(De még ott se ez a fő szempont.), felsoktatási felvételi pontszámításnál az ég világon semmilyen formában nem számít sem az igazolatlan, sem a magatartás jegy...
2015. aug. 18. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Amúgy kijavították, úgy lezárva! :)
2015. aug. 18. 20:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!