Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit csinálhatnék, hogy ne féljek?

Mit csinálhatnék, hogy ne féljek?

Figyelt kérdés
Egy korábbi kérdésemre ( http://www.gyakorikerdesek.hu/kozoktatas-tanfolyamok__tanula.. nagyon sok pozitív válasz érkezett, fel is vettek a gimnáziumba. Tegnap voltam beiratkozni, sajnos mint ugye tudott, harmadikban megbuktam, mert nagyon sokat bántottak az iskolában. Az az igazság, hogy most nagyon félek. Több olyan tanuló is van az iskolában, akik akkor az osztálytársaim voltak és félek a gúnyolódásuktól, attól, hogy kinevetnek, hogy ugyanannyi idősek mint én (sőt van aki fiatalabb) de ők már másodikosok, én meg most kezdem az elsőt 16 évesen.

2015. jún. 26. 05:20
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén? Xarjad le ki mit gondol. Foglalkozz a tanulással, ismerkedj olyanokkal akik hasonló beállítottságúak mint te. Mindig mindenhol vannak barmok. Nem kerülheted el. Hagyd a fenébe.
2015. jún. 26. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Csak a tanulással foglalkozz, ha jól tanulsz, nem lesz min élezzék a nyelvüket. Meg tényleg szard le, a diákok gonoszak, de a középsuliban talán már nem annyira mint, alsóban és felsőben. De nem lesz rossz. Ha valami mégsem tetszene, válthatsz sulit, elmehetsz távolabb, kollégiumba, lehetsz magántanuló. Ha van olyan barátod, aki egy évfolyamra fog járni veled, akkor pedig nincs mitől tartanod.
2015. jún. 26. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne adj masok velemenyere, amit valoszinu ki sem fognak nyilvanitani. Minek elore felni valamitol?
2015. jún. 26. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Volt olyan (akkori)osztálytársam aki oda jár és azt mondta, hogy majd elterjeszti mindenkinek, hogy én milyen buta vagyok mert megbuktam
2015. jún. 26. 07:47
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Szarjon sünt az ilyen.

Egész könnyen be tudod bizonyítani, hogy téved.

Az akkori tanárod, is szintén szarjon sünt

2015. jún. 26. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

oh Te !

En is 16 evesen fogom elkezdeni a sulit, iskolat valatok, es amit most csinalok az olyan 0.-iknak mondhato.

Az alltanosbol vannak meg barataim, szerencsere, de amugy sokan utalatak, meg leneztek. Meg szerintem akik egyel altam jarnak azok közül lesz majd egy-par osstalytarsam.

Ezzelen most mit tehetnenk ?

Inkabb a jo jegyre fogok törekedni, meg gondolom te is:)

Ha szeretnel irhasz privit:)

2015. jún. 26. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
De én nem 0. évfolyamba jártam, hanem általános iskola nyolcadikba, az teljesen más
2015. jún. 26. 17:41
 8/8 anonim ***** válasza:
73%

Akkor kamuzd azt, hogy neked is volt egy 0.-od

Amugy en is evfesztes vagyok, 2-szer jartam az elsot, mindenkomindki szivatott :(

2015. jún. 27. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!