Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit csinálhatnék, hogy megkedv...

Mit csinálhatnék, hogy megkedveljen? Vagy legalább ne lenne ilyen velem?

Figyelt kérdés
1 éve megismerkedtem egy új társasággal az egyik barátom által. 5 lánnyal ismerkedtem meg és néggyel rögtön jóba lettem és hamar közelebbi barátságba kerültünk és sokat találkoztunk meg a neten is dumáltunk. Viszont a 5. lánnyal először azt hittem vele is jóba vagyok meg néha rám írt a neten, aztán valamelyik nap ráírtam, hogy mi újság vele és nem írt vissza több napig és utána nem is beszéltünk meg amikor közös buliba vagyunk, akkor hozzám se szól, csak néha nevet azokon amiket mondok. A többiek mondták, hogy nagyon visszahúzódó és nehezen nyíl meg, de már 1 éve ismerjük egymást és nem is várom el tőle, hogy megbízzon bennem vagy valami mély dolgot, csak tényleg jó lenne, ha nem úgy nézne rám a házi bulikban, mint aki meg akar ölni meg már ahogy rám néz, azzal közli velem, hogy nem akarja, hogy én ott legyek. Aztán most ez a lány jóba lett azzal a csajjal, akivel én eddig nagyon jóba voltam és amióta ők össze vannak nőve már az a lány is kezd úgy viselkedni velem, mint a másik. Nagyon rosszul esik, mert nem csináltam semmi olyan dolgot, amiért így kéne velem viselkednie. Mindig rendes voltam hozzá meg próbáltam vele beszélgetni, de semmi. Nekem az jutott eszembe, hogy lehet az zavarja, hogy én ennyire jóba lettem a többiekkel.

2015. jún. 19. 13:36
 1/2 anonim válasza:

Talán megoldás lehet, hogy megkérdezed a másik lánytól, akivel eddig jóban voltál, hogy mi a baj.

Ebből semmi problémád nem lehet.

Lehet csak egy apró félreértés, egy félrehallott szó vagy ilyesmi. Minél előbb tisztázd, annál jobb lesz.

Sok sikert!

2015. jún. 19. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget! :)
2015. jún. 19. 16:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!