Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Nagyjábol 7 éve lakunk MO-n....

Nagyjábol 7 éve lakunk MO-n. Amikor ideköltöztünk 2008 ban, akkor voltam 9 éves. Egy kis nyelvi felzarkósztatás után mehettem iskolába. A magyart gyorsan megtanultam, nyelvi környezetben nem volt gond. Viszont az osztálytarsak. (? )

Figyelt kérdés
Nos. A magyar sulit Általános Iskola 3. Ban kezdtem. Éés.... egészen nyolcadikik ugyanabban a suliban voltam. Az osztálytársaim viszont nagyon kinéztek azért.. mert japán vagyok. Sokan piszkáltak ezért, meg a kis méretemért (most éppen 153 cm vagyok 16 évesen, de ez előtt sem voltam kimondottan magas)illetve az akcentusomért. Most elballagtam, és gimnáziumba megyek. Mondjátok, szerintetek olyan korban az emberek már elég érettek, hogy ezt elfogadják? 16L

2015. jún. 29. 20:45
1 2 3 4
 31/37 anonim válasza:

Szia^^

Te ha tudnád én mennyire szeretnék(jövőre leszek gimis)japán osztálytársat.Lenne valaki akivel beszélgethetnék arról amit szeretek.:3

2015. júl. 1. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 A kérdező kommentje:
Arrol nem csak velünk lehet beszélni ^^
2015. júl. 1. 12:00
 33/37 A kérdező kommentje:
És ismételten köszönöm a válaszokat ^^
2015. júl. 1. 21:28
 34/37 anonim ***** válasza:
100%

Én még annyit tennék hozzá, hogy ne úgy közelítsd meg, hogy jajj mi lesz, hanem mint egy új kezdet, és jöjjön, aminek jönnie kell.

Amikor általánosban hozzánk jött egy külföldi diák, inkább õ volt, aki kiközösített másokat. Én nem voltam köztük, sõt én mindenkivel jóban voltam, mégsem találtam a helyem. A gimi teljesen más volt, ott még a rossz dolgokra is szívesen emlékszem vissza. Szóval csak pozitívan.

A többihez meg annyit, hogy irigylem az osztálytársaid. Én voltam, aki kiírta a kérdést, hogy felvenném a kapcsolatot olyan japánnal, aki tud magyarul. Mert a magántanár, vagy a tanfolyamok gondolatára rosszul vagyok. Egyedül tanulni szerintem sokkal izgalmasabb, és nincs benne a muszáj érzése. Nem is kell ide tanár, csak gyorsabb és biztosabb lenne, ha valakivel lehetne beszélgetni, bármirõl.

Lényeg a lényeg, akármi is legyen, csak érezd jól magad! ;)

2015. júl. 2. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 A kérdező kommentje:
^^
2015. júl. 2. 11:26
 36/37 A kérdező kommentje:
Minden választ köszönök ^^
2015. júl. 2. 16:21
 37/37 anonim válasza:
Ú annyira kívancsi lennék arra, hogy hogy élted meg az ideköltözést. Már 9 voltál biztos megmaradt valami. Milyen volt bejönni Európába? Csak mert én azt vettem észre, hogy nem nagyon szeretik az ázsiaiakat a mi kontinensünkön, legalábbis nehezen engedik be, bizalmatlanok velük (kivéve,ugye, az anime rajongókat.)
2015. júl. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!