Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Most tényleg idáig süllyedt a...

Most tényleg idáig süllyedt a világ?

Figyelt kérdés
Az osztályból a "semlegesneműek" lenézik, lehülyézik azt, aki: nem szereti fluort vagy espét, nem töltöget fel magáról szelfiket a facebookra, nem használja az alábbi kifejezéseket: "swag","yolo". Remélem nem csak nekem van elegem ezekből, akik 16 (vagy fiatalabb) éves de úgy beszél a "felsőbb hatalmúakkal" (tanárok, szülők), hogy már a normális emberek szégyenlik magukat helyette. Vagy úgy öltözködik, hogy nem tudod eldőnteni a korát és a nemét, ezért írtam feljebb a "semlegesnemű" kifejezést. A szülőknek beugatnak vagy a rosszabb eset az, amikor megütik, mert nem veszik meg nekik az ájfon 6-ot, mert az elvileg "nagyon menő", igaz semmivel se tud többet, mint az elődei de azért követelik. Iskolát kerülik de van, amikor bejárnak de jobban járna a suli, ha kirugnák, mert ha a Tv-ben mutatnák az ellenőrzőjét az is megfelelne egy horrorfilmnek. Bulizni akarnak, de mindig és a különböző fesztiválokra veszik a jegyet általában nem a munka gyümölcseként, hanem a szülők zsarolásából. Ezeket a fajzatokat hívják partiköcsögöknek. A feljebb leírt, nálam rossz, másoknál jó tulajdonságokat tudnám még folytatni. Köszönöm a végigolvasást. 13/f

2015. júl. 12. 17:29
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Végre valaki , aki úgy gondolkodik én mint. Engem főleg a swag mega yolo idegesít. A sok barom meg azt sem tudja, hogy mit jelent :-D
2015. aug. 6. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!