Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Bementek az iskolába az első...

Bementek az iskolába az első héten? mert én biztos nem, sőt a második héten se, szünetelek még

Figyelt kérdés

2015. júl. 16. 10:53
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Jól teszed,csak ne legyen belőle baj(legyen igazolásod,jó indokod)
2015. júl. 16. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
68%

Családi nyaralást tegyen a kedves anyuka meg a zapuka olyan időpontra,amikor a gyereknek nem lóg bele az iskolás heteibe.3 hónap áll rendelkezésre arra,hogy az ember kiírja magát szabadságra,tessék úgy időzíteni a kedves szülőknek!Ezzel igen is,hogy van baj,még pedig a felelőtlenség.Létezik a tankötelezettség,attól,hogy senki nem veszi tudomásul,és úgy kezelik,mintha nem lenne.


És persze,hogy bemegyek,mert ÖRÜLÖK,HA MAJD TANULHATOK.Gyakorlatra jártam 4 hetet(160 óra),és megdolgoztam azért a 2.évemért,és az érettségi mellé minimum(!) a még egy papír.Másrészt meg elkötelezettség is kell az iskolához.Nem árt!


A felelősségtudat sem árt,később ugyanis enélkül mi lesz veletek,kedves tőlem valószínűleg fiatalabb generációba tartozó nagy gyerekek!?Merthogy ezzel a gondolkodással gyerekek vagytok.


19/L

2015. júl. 17. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
50%

És hozzátenném,hogy a képességeim megvannak ahhoz,hogy még tovább(egyetemre vagy főiskolára) menjek a tanáraim szerint.Viszont az anyagi háttér nincs meg,mert ugye az én érdekeltségem körül(pedagógia) telített a szakma,és ingyenesbe nehezen vesznek fel,és most arra kell a pénz,hogy anyukám meggyógyulhasson.


ÚGYHOGY ÖRÜLNÉK,HA AZ LENNE A PROBLÉMÁM,AMI NEKED...A LUSTASÁG BARÁTOM...A LUSTASÁG!!!!!!

2015. júl. 17. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
100%
Utcák úgy is koszossak mindenhol... Utcaseprőnek majd jó leszel!!
2015. júl. 23. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!