Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Lehet, h ez mégis csak szerelem?

Lehet, h ez mégis csak szerelem?

Figyelt kérdés

Tudon, tudom, h unjátok már ezeket de én mégis úgy érzem, h szerelmes vagyok a tanárnőmbe már 1,5 éve. 16 vagyok és lány ő meg 34 de kb. 24-nek néz ki. Annyira hiányzik, főleg úgy hogy most szünet van.... Bármit megtennék érte.. A telefonomba már ilyeneket írok :

aaa elképzeltem ahogy alszik...... Csodálatos teremtés :DD


Fáradt arccal, picit morcosan és akkor én fölé hajolok azt megpuszilom a kis puffadt, arcocskáját, pici hercegnőm számomra csak ő létezik...... Aztán felkelne és beszélgetnénk, de ő ugyanolyan cuki kis rezzenéstelen arccal nézne és én ettől megőrülnék, álom álom szállj vissza, aludnod kell beverted a fejed vagy túl sokat kajáltál.... *te vagy a hazugságom*


Ahjj bárcsak itt lenne és harapdálná a számat, játszanánk meg minden és szét puszilnám az arcocskáját meg a száját, már piros lenne a pofikája annyit puszilnám :'D

Icipici kicsike picurka pici kis hercegnőmm.... :DD már ahogy rá gondolok és nevetek, magambaaa xD eszem a száját :DD


2015. júl. 23. 20:45
 1/4 anonim válasza:
Végig olvastam és már ez komoly teljesítmény tőlem hogy nem kaptam cukormérgezést. Akkor miért nem neki mondod? Vagy teszed vele ezeket a szétpuszilós dolgokat?
2015. júl. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azért mert én 16 vagyok és lány ő meg 34 és nő. Nem egyértelmű?!
2015. júl. 23. 22:08
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
16 évesen nagy teljesítmény szétpuszilni az icipici kicsike picurka pici kis hercegnőd száját.
2015. júl. 23. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Jesszusom...

Ennyire abszurd kérdést még nem olvastam, pedig már 6 éve használom ezt az oldalt.

2015. júl. 24. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!