Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Az osztálytársunk fura?

Az osztálytársunk fura?

Figyelt kérdés

Fura a viselkedése,nem eszik,nem iszik semmit több órán át,nem csínál olyan dolgokat amiket egy normális ember,nem beszélget,inkább csak maga előtt tervez a füzetébe olyan dolgokat amiket senkinek nem mutat meg,még magába is nevetgél,szerintetek normális?

Lehet drogozik?



2015. júl. 28. 15:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Nemhiszem hogy drogozik csak más

ennyi

Biztos beszélgetne ha kezdeményezné vele valaki csak lehet mar csalódott és nem mer

2015. júl. 28. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
És ez hogyhogy a nyári szünet kellős közepén jut az eszedbe?Június 15 óta nem láttad.Azóta csak evett már valamit.Ha szeptemberben nem kezdi veletek a sulit,akkor aggódj!
2015. júl. 28. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Akkor is valami baja van,beteg szegény ..már írtam róla,de nem kaptam választ
2015. júl. 28. 15:56
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Fiú vagy lány az osztálytársotok? És pl. milyen dolgokat nem csinál, mint egy normális ember??^^ Mennyi idős?

Egyébként nem mondanám hogy fura, csak ő más..olyan zárkózott. Meg van a maga álomvilágába, ha még magába is nevet, lehet hogy egy álomvilágban él..

Próbálna beszélgetni, akar, csak nem mer. Menjetek oda hozzá, és beszélgessetek vele, bármiről.


A beszélgetés:

1. Köszönjetek neki.

2. Ha válaszol a köszönésre, kérdezzétek meg tőle : ,,hogy vagy?" (ha nem válaszol a köszönésre, akkoris kérdezzétek meg)

3. Ha válaszol arra hogy ,,hogy vagy?" akkor:

ha azt mondja hogy rosszul akkor kérdezzétek meg tőle ,,mi a baj?" (Ha azt válaszolja erre hogy ,,semmi" akkoris mondja meg mi a baja.)

de ha azt válaszolja hogy ,,jól" akkor azt kérdezzétek meg tőle ,,biztos?"

ha azt válaszolja a biztosra hogy igen akkor pl. hívjátok meg valahova, barátkozzatok vele, stb.

ha elmondja hogy mi a baja akkor vígasztaljátok meg aztán hívjátok meg valahova, barátkozzatok vele stb.

ja és abban az esetben ha akkor se mondja el mi baja akkoris hívjátok meg valahova barátkozzatok vele

2015. júl. 28. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Zárkózott természetű, szó nincs arról, hogy drogozna vagy ne lenne normális. Nagyon sok zárkózott ember van.
2015. júl. 28. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Biztos túl élénk a lelkivilága, annyira, hogy a gondolataid izgalmasabbnak tartja, mint az osztálytársait.
2015. júl. 28. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Nem értem a bajt. Nyilván rajzol vagy ír, és ti nem szeretitek az ilyesmit, vagy nem lett veletek közeli barát. Gondolom, zárkózott. ha valaki alkot, meg kell értenetek, hogy nem mutatja meg mindenkinek. És ez nem függ attól, hogy ő-e a következő Dosztojevszkij, vagy csak gagyi dolgokat írogat, de ha valaki művész hajlamú, nehezen mutatja meg másoknak. Na most ha ti nem vagytok jóban (mert ez jön le), akkor mért PONT NEKTEK mutatná meg, amit ír/rajzol/stb. ? Mert annyira jól álltok hozzá?

Az, hogy nem eszik órákig, mondjuk nem tűnik olyan szörnyűnek, hogy nem iszik, az már más kérdés, de ez mit jelent? Lehet, hogy csak belemerül abba, amit csinál? Csak arról van szó, hogy nem látjátok enni, mert mondjuk lefoglalja egyéb tevékenység, vagy például a sulimenzán is megtagadja, hogy egyen?

A magában nevetés is hasonló: nem mindegy, hogy sétál a folyosón és nevet, vagy mondjuk éppen a füzetében alkot vagy esetleg olvas. Olvasás közben könnyű elnevetni magad, ha pedig valaki ír vagy rajzol, olyat láttam már, hogy mondjuk mosolyog, mert azon filózik, mit fog lerajzolni, vagy vicceset í, vagy mit tudom én.

Egyébként ez alapján biztos nem drogozik. Ha van is baja, akkor is csak annyi, hogy nem barátkozik veletek/ti vele, introvertált, és álomvilágban él. Nem mondom, hogy ez normális, de nem hiszem, hogy kell hozzá drogozni.

2015. júl. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:

Általában én is ezt csinálom. Utálom az osztályomat, szinte az összes swagyolo kisfiú vagy nagyon menci tinir**anc. Aki a normális kategóriába tartozik, annak nem tetszik a természete. Nem szoktam enni iskolában, mert nem szeretem, ha az emberek bámulnak miközben eszem. Ez nálam egy bizonyos fóbia, olyan érzésem van, mintha mindenki engem nézne miközben eszek. Nem csak iskolában van így, hanem éttermekben és vagy bárhol máshol.

Mivel senkivel sem beszélek az egész iskolából nem szeretnék magam elé bámulni és bamblni, ezért lefoglalom magamat. Én is inkább rajzolgatok a füztembe, elvégre illusztrátor szeretnék lenni, vagy olvasok egy jó kis könyvet.

Vagyis a mindennapjaim: bemegyek - túlélek - hazajövök.

Nem vagyok fura, szimplán az olyan emberek borítanak ki, akik egybôl elkezdenek mindenre gyanakodni, mint te kedves kérdezô. Nem furcsa az osztálytársad, ne beszélgess vele, (magamból kiindulva én nagyon nem szeretném) hanem hagyd békén. Van egy saját kis világunk a képzeletünkben és mi szeretünk ebbe menekülni néha.

16/L

2015. júl. 29. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Kedves 8#8!

Ez így nagyon nem jó, ahogy te mondod. Én is voltam ilyen, DE muszáj volt túl tennem magam az álomvilágon meg ezen az életmódón. Hogy miért? Mert nem szeretnék egy olyan életet leélni, amibe gyakorlatilag nem is élek, hanem a fejemben egy másik világban..Inkább arra kéne törekedni az álomvilágban élő embereknek, hogy olyan életük legyen, mint az álomvilágban. És akkor nem kéne mindig álomvilágba menekülni..


A Kedves Kérdezőre visszatérve;

Tőrődjetek az osztálytársatokkal. Nem élheti le egy kitalált világban az életét!

2015. júl. 29. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok,és ez szerintem teljesen oké.Álomvilágba menekülni,a szörnyű valóság elől.

Próbálhatsz vele barátkozni,de mindenképp hosszú folyamat lesz,és ne zargasd egyfolytában,és ne lepődj meg,ha elutasító,lehet,hogy csak zavarban van,de az is lehet,hogy untatod,ezért figyelni kell a reakcióit.Semmiképpen se hívd társaságba,azt én is nagyon utálnám,inkább egyedül kell felé nyitnod,és ha megkapod a bizalmát,akkor egy életen át jó barátod lesz Bár nekem úgy tűnik nem kedveled....

2015. júl. 29. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!