Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Nagy váltás lesz? Mire számíth...

Nagy váltás lesz? Mire számíthatok?

Figyelt kérdés

Az előző sulimban 6 lány volt az osztályban, és kb. 3szor annyi fiú. Mi egy elég összetartó társaság voltunk, semmi klikkesedés vagy ilyesmi, inkább a fiúknál volt ilyen. Most megyek gimnáziumba. Nagyon jó suli, de elvileg 70% lány, az osztályban is hasonló a helyzet. Tudna valaki (lehetőleg lány) mesélni a klikkesedős témáról, arról, hogy milyen egy nagy lánylétszámú osztályban, tapasztalatokat?

Előre is köszönöm a válaszokat, ha nem tetszik a kérdés, a megfogalmazás, vagy bármi, kérlek klikkelj tovább ahelyett, hogy bunkó választ adnál. Köszi :)



2015. júl. 29. 02:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Nálunk 24 lány van, akik természetesen nem lehetnek mind jóba egymással. Az elején volt pár karakteresebb lány akik nagyon össszekaptak mindenen, de mára páran közülük legjobb barátok. kb 6 klikkre osztanám az osztály lány részét, de természetesen van aki többe is tartozik és van hogy akár az egész klikk nagyon jóba van a másikkal, csak mondjuk az ülésrend miatt kicsit elszeparálódnak az idő legnagyobb részében. A baráti körök is rengeteget változtak az évek során, nincs 1 az elejétől kezdve beállt baráti társaság ami semmit se változott. Szerintem nem rossz ez, mert a szünetben effektive megválaszthatod, hogy milyen jellegű témákról akarsz beszélgetni és azokhoz mész oda:D Ha van konkrét kérdésed szívesen válaszolok rá:) 18l
2015. júl. 29. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A mi osztályunkba kétszer annyi lány van mint fiú és év elején a lányok ugye azokkal voltak akiket ismertek így volt kb. 4-5 klikk.Aztán akik például nem tartoztak sehova azok is összevergődtek.Én azt vettem észre ,hogy nagyrészt mindenki jóban van mindenkivel.Igazából ha nem csak ülsz egész nap csendben a helyeden akkor baj nem lehet (nálunk akik ilyenek azok is egy csapatban vannak).

15/F

2015. júl. 29. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Az én osztályom 17 lányból és 3 fiúból áll. Nálunk sajnos rengeteg a probléma emiatt, de minden ember más, lehet, hogy te egy jó társaságot fogsz ki magadnak. Sok sikert a gimihez! :) 18/L
2015. júl. 29. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Szia:) Nekem a középsuliban ez a második osztályom (nem buktam,csak váltottam), szóval van mit mondanom erről a témáról.

Mi lányok mind mások és mások vagyunk és próbáljuk megkeresni a "mi csoportunkat". Az osztályban is így van:) Nálunk például ugyanígy vannak "klikkek", de szerencsére nem úgy, hogy a csoportok utálják és kibeszélik egymást:) Viszont az előző osztályomban minden csoport kibeszélt mindenkit..dehát a sportolók ilyenek. (sportosztály volt)

Szóval ne félj ettől a dologtól.. Megfogod találni azt a társaságot ahova te is tartozol és közben mindenkivel jóban lehet lenni:)

17/L

2015. júl. 29. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!