Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ti mit tennétek a helyemben?

Gergő19990712 kérdése:

Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Szoval az a helyzet hogy 7.es voltam nikor egyik 6.os srác olyat tett ami megbocsájthatatlan(7.es lenne,de megbukott).Szóval a hejzet az volt hogy megütött ököllel egy lányt elég erösen és én azzal a lánnyal elég jo barátgban vagyok(nem szerelem).Szóval mikor megtudtam mert nagy nehezen kibökték hogy miért van kék folt az lány arcán.Jogos lett volna ha megütöm a gyereket vagy helyesen döntöttem azzal hogy békén hagytam?Én ugy gondolom hogy lányt megütni egy nála nagyobb és idösebb fiunak gyávaság.Szóval ti mit tettetek volna?Tudom eléggé régen történt már most 10.es leszek,de most már megkérdezem a véleményeteket.
2015. júl. 31. 20:31
 1/4 A kérdező kommentje:
Jó a kérdés mult idöbe jobban hangzik.
2015. júl. 31. 20:33
 2/4 anonim ***** válasza:
Lány létemre szétütöttem volna....
2015. júl. 31. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát igen mongyuk ö nem vmi harcias.Én megakartam ütni,de az a lány nem szerette volna.
2015. júl. 31. 20:43
 4/4 eszter2005 válasza:
én is lány vagyok de ahoz képest én is szétvertem volna
2015. aug. 1. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!