Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit csináljak (részletek...

Mit csináljak (részletek lent)? Ez miért jó nekem?

Figyelt kérdés
Gólyatáborban(szakközép) olyan helyen voltunk amit már ismertem korábban, ilyen tanösvények vannak meg hasonló túra út vonalak. Programok voltak és volt egy csomó felesleges idő egyik nap, én meg elmentem egy szép helyre, éppségben vissza értem bőven a másik program előtt. Azt állították, hogy dohányozni voltam és ráfeszültek a témára. Azt akartam, hogy leszáljanak már rólam. Egyik srác cigizett én meg megkérdeztem tud-e karikát fújni vagy esetleg francia slukkot, szellemet. Én ezeket tudom, mert vizipipám van és kővel megtanultam, hogy kell ezeket. Mikor mutattam pont kijött egy tanár. Jó oké, nem szált le rólam, volt egy másik gyerek aki nagyon elhitte magáról, hogy mekorra ász és kibeszéltek mindenkinek, hogy nehogy elfogadjanak tőlem valamit, meg vigyázzanak velem. Az a gyerek a tanárokkal arról beszélt többször is, hogy én homoszexuális vagyok. Nálam betelt a pohár, hogy a tanárok nem is szólnak rá. Felvettem egy konyhás köpenyt meg egy kesztyűt meg betekertem a fejem kéztörlőbe és egy kenyérvágó kést is felvettem. Pont jött ki a srác én meg megijesztettem. Utána pedig bejött a tanár és olyanokat vágott a fejemhez, hogy kikéne dobnia most rögtön és rendörőkkel kéne elvitetni, mert elmebeteg vagyok. Utána kiderült, hogy azt hitték a füzetembe róluk irkálok dolgokat és most inflantinis hülyének tartanak akinek pscyhés gondjai vannak. Azt kérdezgette ez miért jó nekem ? Mit mondjak ? Nem mondhatom azt, hogy csak azt a gyereket akartam megijeszteni, mert piszkál állandóan.
2015. aug. 1. 18:36
 1/1 anonim ***** válasza:
Isten legyen a talpán aki ezt érti..hogy jött a francia slukkod szelleme füstölésed,a melegséghez? Tanároknak jobb dolguk is van,mint a te meleg hajlamodról trécseljenek,pláne a füzetedbe írkálásodról
2015. aug. 3. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!