Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Erre most mit reagáljak?...

Erre most mit reagáljak? Szóljak az ofőmnek? Részletek lent.

Figyelt kérdés
Suliban voltam 2. órától elkezdett rázni a hideg. Egyre rosszabb lett. 6. óra tesi volt, nem öltöztem át, mert fáztam mint a vadászkutya. Mondtam tanárnőnek: T-tanárnő, sz-szerintem lázas va-vagyok. Ő erre leordítja a fejem, hogy nem így nem enged el a suliorvoshoz, akkor elengedett volna ha átöltözöm és most felszereléshiányt ír be (kb 5 fhiány egy 1-es). Kezdtem kiakadni. 40 percen keresztül vacogtam a radiátor mellett a kistornateremben. Az a ráadás volt - megszámoltam -, hogy 4-szer nézett rám össz-vissz. De csak rám nézett. Még oda sem jött, hogy megnézze milyen meleg a homlokom. 6-ik óra után elmentem a doktornőhöz és 39 fokot mértünk. Most influenzás vagyok, rajtam kívül a fél osztály. Elmeséltem mindent a szüleimnek.

#láz #tanárnő #influenza #mérkőeztcsinálni
2015. febr. 14. 20:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szóljál neki.
2015. febr. 14. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Inkább az igazgatónak.
2015. febr. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

PERSZE HOGY SZÓLJÁL!Felelőtlen volt veled szemben+ba még jogtalanul 1-est is beírt!Most komolyan?Ez nem normális,hogy nem enged el dokihoz,mikor elég magas lázad van!Én csak azért is elmentem volna.....

Szólj az igazgatónak is.és ha ott a tesiórán lázgörcsöt kaptál volna?Akkor mit csinált volna a tanár?Elég hülye tanárotok lehet,már bocs.:P Ráadásul még 1est is beírt.-.-

A szüleid mit szóltak ehhez?Ja és gyógyulj meg.:)

2015. febr. 15. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem írt be még semmit az enaploba, de írtam a leírásban, hogy kb 5 fhiány egy db 1-es. Már majdnem meggyógyultam, köszi.
2015. febr. 15. 18:06
 5/7 A kérdező kommentje:
Ja, és inkább csak az ofőmnek mesélem majd el, nem akarok nagy bulit csinálni ebből...
2015. febr. 15. 18:07
 6/7 anonim ***** válasza:
oké,te tudod!:)
2015. febr. 15. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Persze, hogy szóljál! A tanárnak kötelessége felelősséget vállalni érted, de nem teszi, hanem inkább beír, aztán leültet a padra. Jó nagy gyökér lehet!
2015. febr. 16. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!