Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mindenki utál az osztályban!...

Mindenki utál az osztályban! Miért?

Figyelt kérdés
Az osztályban mindenki utál!! A legjobb barátnőmmel azért vesztünk össze mert ő köcsög volt velem és én ezt vissza is adtam neki!! És ő ezt elmondta mindenkinek és most mindki utál kivéve 1 embert!! Nem tudom mit csináljak mert mindenki levegőnek néz!!! 12 éves vagyok!! Segítsetek! (Helyesírási hibákért bocsánat)
2015. jan. 1. 20:44
 1/5 anonim ***** válasza:
56%

Hát akkor haverkodjál azzal az egy emberrel aki nem utál.


Ezen kivül legyél menő, járjál sportolni hogy szép formád legyen és ha jó alakod van járjál testhez állóbb cuccokba.

Egy kis smink vagy valami klassz frizura és máris feltünőbb,csinosabb lány lesz belőled akit a fiúk akarnak.

És ha a fiúk akarnak téged akkor a többi lányt megeszi az irigység és mindenki a te barátod akar majd lenni.

2015. jan. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
58%

12 éves!!!!!! EMBER! Milyen smink, frizura meg testhezálló ruhák?? miről beszélünk??


Temeg tanulj meg megbocsáltani, legyél nyitott meg aranyos.

2015. jan. 1. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
55%

Arról beszélek hogy legyen csinos.


Amikor én általános iskolába jártam nekünk fiúknak a csinos lányok tetszettek.

Attól hogy az ember nem él nemi életet 12 évesen még tetszenek neki a másik nem képviselői.

Nálunk a suliban volt egy-két lány aki feszülősbe járt és nagyon szép alakjuk volt.

Természetesen ők tetszettek mindenkinek és nem rémlik hogy bármelyiküknek lett volna olyan problémája mint a kérdezőnek.


Azt mondod neki hogy legyen aranyos és tanuljon meg megbocsátani.

Na most ez az amitől egy 12 éves lány egy senki lesz a többiek szemében.

Azok a csajok akiknek van társaságuk inkább flegmák és nem kell megbocsátaniuk semmiért.

És akinek van egyénisége az vállalja amit tett nem pedig bocsánatot kér. Ráér még jézust játszani a túlvilágon megbocsátással, mert ez itt most nem erről szól.

2015. jan. 1. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Jézusom. Ne hallgass rájuk. Először is NE add vissza a rossz dolgokat, beszéld meg vele komolyan. Ez nem az óvoda, hogy vissza kell adni. Ha piszkálnak a többiek, engedd el a füled mellett, és légy kedves. NE sminkeld még magad, ráérsz. Feszesebb cuccokat hordhatsz, semmi mély kivágás. Kislány vagy élvezd ki az életet. Légy büszke, és tanulj meg megbocsátani
2015. jan. 2. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hallod 4-es te össze ollóztad az irományodat a mi válaszainkból.


Egyetlen önálló gondolat sincs benne.

2015. jan. 2. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!