Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » 15-16 évesek! Nektek milyen...

15-16 évesek! Nektek milyen osztálytársaitok vannak? Vagy ti milyenek vagytok?

Figyelt kérdés

Nagyon érdekesnek találom a korombelieket.

Az én osztályom nagy része iszik, cigizik, van párja stb. Ami azt illeti én is ebbe a társaságba vagyok bár én csak néha iszok házibulikban és ennyi. Kicsit őrültek, de vannak elég jó tanulók!

Van egy másik osztály. Barátnőm oda jár és két külön világ. Ha az osztályos átlagot nézzük valóban jobb tanulók. Bár az ő osztályában sokkal kevesebb százalékban vannak ilyen emberek. Minden hülyeségen nevetnek, kicsit gyerekesek vagy nem tudom. Melyik a normális? Miért vannak ekkora eltérések?

Egy suliba járunk.


2015. aug. 5. 16:04
 1/5 anonim ***** válasza:

Azért mert mindenki más.

A te osztálytársaid sem egytől egyik ugyan olyanok.

Nálunk is így volt. Mi voltunk a hülyék akik minden rosszat csináltak, a másik osztályban meg nagyon sok kitűnő tanuló volt. De mindenhol voltak kivételek.


Az új osztályomat még nem ismerem.

2015. aug. 5. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én két éve végeztem. Az mi is ittunk néhaian cigiztek, buliztunk és mégis szinte a legmagasabb volt az átlagunk az iskolába, valaki mindig bekerült OKTV döntőbe, de azért elég sok őrültséget csináltunk. Ezek nincsenek összefüggésbe, csak a közösség az ami alakít és amihez lehet alkalmazkodni, ha megvannak azok akik megteremtik a hangulatot akkor csak élvezni kell a sulit.
2015. aug. 5. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

16 éves vagyok. Van néhány lányosztálytársam,aki úgy jött oda, hogy már nem szűz, magyarán 14 évesen már megdugatták magukat valakivel. Az osztályom háromnegyed része cigizik, azzal dicsekednek, hogy hogyan hányták le a cipőjüket a legutóbbi buliban, lenézik azokat, akik nem úgy öltözködnek, mint ők. Vagyis nem követik a tinip*csa szvegjoló stílust, hanem saját egyéniségük van. Megvetik a ZENÉT hallgatókat, hiszen ők wellhellot, halott pénzt, mr.bustát, és még egyéb szenny zenéket hallgatnak, de csak azért mert ez a divat. A nagyon jó tanulók azért jó tanulók, mert puskáznak.

Most bizony azt gondoljátok, hogy valami szakmunkás osztályba járok, de nem, szakközépben, média szakon tanulok.

2015. aug. 5. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Második lehet igazad van, engem is eléggé alakítgat ez a közösség. :)

Amúgy szeretem őket, csak nem tudom hogy ez e a normális ebben a korban. Harmadik sajnálom, utálom az ilyen embereket. Én punk-rockot hallgatok, néhányunk rappet meg persze vannak a wellhello meg ilyenek. :) Nem bántjuk egymást az öltözködés miatt sem.

2015. aug. 5. 16:45
 5/5 anonim ***** válasza:

Az osztályomban három féle ember van, ha mindenképp be akarom sorolni őket valahova.

Az egyik csapat az, aki minden hétvégén bulizik, iszik, minden nap pasizik (nem marad meg egynél pár hétnél több ideig).

A másik, aki csöndesebb, visszahúzódóbb, nem jár bulizni, barátja van, akinek volt (tartósabb kapcsolat), van akinek még nem.

A harmadik csapat vegyes, eljár bulizni, de a csöndesebbekkel is tud beszélgetni, volt már tartósabb kapcsolata is, volt futó kaland, van, akinek még egyik sem.


Az, hogy ki milyen tanuló, változó. Senkire nem mondom, hogy buta, hogy r!b@nc, azt viszont állítom, hogy az első csapat életvitele nem tetszik. (Én a másodikba tartozom.) A baj inkább az, hogy a harmadik csapat év végére erősen egybeolvadt az elsővel, és mi, második csapatosok elkülönültünk mindenkitől, hála egy-két pletykás lánynak. Az ember nem tudja, kihez hogy viszonyuljon, ki mit fog állítani róla a háta mögött. Az első csapat lány tagjai mindig kibeszélik egymást, és az egész suli rajtuk röhög, illetve rajtunk is, mert azt egy kívülálló sem látja, hogy ki milyen, csak azt, hogy melyik osztályba jár. 17L

2015. aug. 5. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!