Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szerintetek az normális lesz,...

Szerintetek az normális lesz, hogy a KÖZÉPSULIS gólytábroban nem alszunk éjszaka?

Figyelt kérdés
Mármint hogy beszélgetünk meg ilyenek :) Hétfőn lesz...

2015. aug. 14. 20:42
 1/7 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem normális. Ha berúgtok mint a szemét az már nem az.
2015. aug. 14. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
51%
Persze, hogy normális..mondjuk nem tudom, hogy az "ilyenek" alatt mit értesz, de én azt sem tartom abnormálisnak, ha buliztok, csak ésszel :)
2015. aug. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Dehát arról szól az egész hogy nem alszotok és egy csomó hülyeséget csináltok
2015. aug. 14. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Már megint ez a be**szós téma -.- Miért rúgnánk be egy középsulis táborban? Köszi azért a normálisoknak :)
2015. aug. 14. 21:04
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Mikor az én osztálytársaim mentek középsulis gólyatáborba akkor kettő ember került detoxba, és mindenki minősíthetetlenül berúgott. Csak azért mondtam, általában ez van :D
2015. aug. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hogy ha összegyűl egy társaság éjjelre, ki fekszik le aludni? Én is mindig mikor átmegyek aludni máshoz, vagy hozzám jönnek át, nem szoktunk aludni éjszaka. Pláné nem egy táborban! :) Szóval normális.
2015. aug. 14. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ennek ez a lényege, hogy együtt vagytok, beszélgettek és megismeritek egymást. Ilyenkor szerintem nem igazán szoktak aludni éjszaka, max. ha valaki beteg vagy nagyon fáradt. Amúgy nem tudom, hogy itt ki milyen középiskolába jár, nálunk csak egy napos "gólyatábor" volt sajnos, de nálunk tulajdonképpen minden ilyen sulis rendezvény tele van tanárokkal és ellenőrzik is, hogy mi történik, szóval nem igazán van mód ivásra. Én elhiszem, hogy máshol ez másképp működik meg ha iskolán kívül játszódik a történet (osztálykiránduláson nálunk is lehetett) csak nekem kicsit furcsa mert szerintem egy kicsit úgy beszél erről mindenki mint egy fősulis, egyetemi gólyatáborról, amik között azért elég nagy különbség van és szerintem egy középiskolás gólyatábornak nem szerves része az alkohol.
2015. aug. 15. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!