Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ti erre a szituációra hogy...

Ti erre a szituációra hogy reagálnátok? (Gimi)

Figyelt kérdés

Vége a tesiórának. Leraktad a felsődet,de aztán arrébb költöztél,a felsőd ott maradt. Mások leültek oda öltözni. Akik oda ültek,felöltöztek. Két jó barátnő öltözik ott,megszólal:


X:Ez a felső a tiéd?

Y: Nem...

X: Biztos valaki itt hagyta..Nagyon gáz,és semmi pénzért fel nem venném.


Reakció? Megvárod,amíg kimennek,és utána elveszed? Vagy simán,egyszerűen elveszed? Vagy esetleg nem bírod megállni,és közlöd is,hogy a tiéd?


Lányokról van szó. :) Ha valakit érdekel,hogy végül az én esetemben mi történt,szívesen megírom neki,de kíváncsi vagyok a ti véleményetekre is :) Köszi :)


2015. aug. 19. 14:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem, nyugodtan elveheted. Mondjuk én személyszerint elvenném. Ha nekik nem tetszik a polod ne foglakozz vele, ez a te ruhadaarbod.
2015. aug. 19. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
41%
Ja még előző vagyok. Szerintem, aki ijet mondd az vagy nagyon beképzelt vagy tul sok az egója.
2015. aug. 19. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
33%

Én nem tudom, hogyan reagálnék. Mondjuk én szeretem a felsőimet, úgyhogy elvenném. De lehet, hogy akkor ott nem merném.

Mondjuk szerintem nagyon durva, hogy ilyet mondott az illető...

2015. aug. 19. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
És 2 hónapja eszed a kefét ezen az óvodai szintű problémán?(Merthogy azóta nincs suli)
2015. aug. 19. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:

Eljön még az az időszak a Ti életetekben, mikor komoly lemondásokkal fogjátok élni az életeteket!

Semmi nem elég ma a legtöbb embernek a Földön!

Lesz ennek még böjtje...

2015. aug. 19. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Elővennék egy centimétert és megmérném milyen magas

Mikor megkérdezi mit csinálok azt mondanám azt mérem ki a magasabb ő vagy az egója és elvenném a pólót

2015. aug. 19. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Vigyorogva elvenném és bókolnék neki hogy milyen jó a ruhája. Ettől leesne az álluk
2015. aug. 19. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
De ha később felveszed akkor is meglátják rajtad nem?Akkor meg tök mindegy ,hogy mit csinálsz ,de a legjobb nem foglalkozni a véleményükkel.
2015. aug. 19. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Mit tennék? Simán elvenném,és ha megszólalnának,akkor teljesen leépíteném az legójukat,hogy mit képzelsz te magadról..stb.
2015. aug. 19. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
*ególyukat!xD
2015. aug. 19. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!