Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ti erre a szituációra hogy...

Ti erre a szituációra hogy reagálnátok? (Gimi)

Figyelt kérdés

Vége a tesiórának. Leraktad a felsődet,de aztán arrébb költöztél,a felsőd ott maradt. Mások leültek oda öltözni. Akik oda ültek,felöltöztek. Két jó barátnő öltözik ott,megszólal:


X:Ez a felső a tiéd?

Y: Nem...

X: Biztos valaki itt hagyta..Nagyon gáz,és semmi pénzért fel nem venném.


Reakció? Megvárod,amíg kimennek,és utána elveszed? Vagy simán,egyszerűen elveszed? Vagy esetleg nem bírod megállni,és közlöd is,hogy a tiéd?


Lányokról van szó. :) Ha valakit érdekel,hogy végül az én esetemben mi történt,szívesen megírom neki,de kíváncsi vagyok a ti véleményetekre is :) Köszi :)


2015. aug. 19. 14:43
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Eszembe jutottak a tavalyi év gyöngyszemei,így köztük ez is :D


karajcsont

Tényleg nem értem,hogy mi a problémád?? Megkérdeztem,hogy kik hogyan reagálnának rá.Ennyi! És amúgy nem ez a legnagyobb problémám az életben,nyugi :)


Többeiknek köszönöm!


Én 'Hát köszi... az enyém" utat választottam,majd gyorsan lekaptam onnét,és már mentem is az öltözőből :D Nem éreztem magam sértődötten,inkább kellemetlenül,így utólag visszagondolva pedig egyenesen vicces :)


További véleményeket is megköszönöm! :)

2015. aug. 19. 16:44
 12/13 anonim ***** válasza:
- Ez az enyém k.csögök.
2015. aug. 19. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Omg ilyesmi velem is történt már..Mondjuk az úgy volt, hogy tesi óra után mindig odajött hozzám beszélgetni a tesitanár, ezért én általában később mentem be 5 perccel öltözni, mint a többi lány. És egyszer hamar bementem én is és elkezdtem öltözni, pár hülye ri banc meg nem vettek észre, hogy ott vagyok, azt hitték, megint kint trécselek a tesitanárral. És elkezdtek rólam beszélni, hogy milyen gázul öltözködök, meg hogy az új pulcsim, amit aznap vettem fel először, úgy néz ki, mintha férfi pulcsi lenne. Aztán az egyik csaj észrevett, hogy ott ülök és öltözök, erre elkezdtek röhögni. Hát mondom ez tényleg qrvára vicces...

Az ilyen emberek azt se érdemlik meg, hogy beléjük törölje valaki a lábát. Szóval ha mégegyszer ilyet beszól valaki, engedd el a füled mellett, nem éri meg miattuk idegeskedni, mert ezek még a legjobb barátnőjüket is szidják a háta mögött, nem hogy téged :D

2015. dec. 31. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!