Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Félek a gimnáziumi élettől,...

Félek a gimnáziumi élettől, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nem vagyok egy társasági ember, nem is vagyok túl népszerű, de amúgy egy teljesen átlagos gyerek vagyok.

A leendő osztályomban rengetegen leszünk és van jópár gazdag-nagyképű lenéző ember, akiknek mindig az a szórakozásuk hogy kibeszélnek és megaláznak másokat.

És nem szeretek sok ember között lenni.


2015. aug. 26. 17:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Majd megszokod :D
2015. aug. 26. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nincs olyan, hogy "gimnáziumi élet". Semmi különös nincsen a gimnáziumban az általánoshoz képest.
2015. aug. 26. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Majd megtalálod a te társaságodat, a normális embereket, hidd el... :)
2015. aug. 26. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell parázni, mosolyogj és légy barátságos! Az általad leírt nagyképű s€ggfejekkel meg nem kell foglalkozni, elvégre kit érdekel mit gondol a sok kis kinyalt s€ggű majom? Keresd a normális, szimpatikus emberek társaságát, és meglátod király négy éved lesz. :)
2015. aug. 26. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Szerintem meg soha nem fogod megszokni, de tehetsz az ellen, hogy kívülállónak és megalázottnak érezd magad. Én is ilyesfélét éreztem, egy rossz emlék miatt rettegtem a megalázástól, de ezt tudatosan le lehet küzdeni, bár piszkosul sok időbe telik. Próbáld meg ezekben az emberekben is felfedezni a jó dolgokat, mert igazából a gyerekek többnyire akkor kegyetlenek másokkal, ha együtt vannak, egyedül lehet, hogy egészen szimpatikusak lennének:)attól, hogy nagymenők, még ugyanolyan esendő emberek, mint mások.és próbáld meg lazán venni a dolgokat!:-)remélem, segítettem.
2015. aug. 26. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nálam mindenki jobban jár én sajnos az eggyik legrosszabb helyre jöttem, átiratkoztam költözés miatt, és ide sikerült, itt mindenki gangster, meg páwa, és a legtöbb haverom meg megbízhatatlan, de valahogy'túlkell élni, énis utálok bemenni,, szóval aszt ajánlom hogy ollyan suliba menj ami kur*a erős, ott. Talán lessznek jófej ' emberek, és a jó csajok is joibb suliba mennek
2015. aug. 26. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ha nyugiban maradsz megtalál a társaságod. Azt mg sz*rd le hogy ki mit mond rólad... főleg ha a hátad mögött mondja.
2015. szept. 1. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!