Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Nektek melyik a kedvenc...

Nektek melyik a kedvenc tantárgyatok és miért?

Figyelt kérdés
Indokoljátok meg és nemet és kort is írjatok.

2015. aug. 30. 22:19
1 2 3 4
 31/40 anonim válasza:
78%
Minden kivéve a környezet
2016. márc. 20. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 Tom Benko ***** válasza:
49%
@Bogomartinstoessel: Mert azt nem tudod magolni?
2016. márc. 20. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
100%

A kémia és a német (volt eddig:CC)

A kémiában azért szeretem, mert logikus és könnyen meg tudom jegyezni, valamint mert a kémia tanárunk is nagyon jófej és elég jól magyaráz.

A német tanárunk is nagyon kedves és mindig próbálta érdekes feladatokkal feldobni az órát, nem csak a tankönyvi leckét bemagoltatni. Sokszor csináltunk pl. olyat, hogy egy adott témáról kellett vitatkozni vele és mindenki csak németül beszélhetett :D És ha sikerült meggyőznünk az igazunkról, mi nyertünk xd Mert gyakran néztünk németül filmeket is. És még csak nem is vagyunk német szakosak, pedig majdnem mindenki 4-es-5-ös németből és nem azért, mert olyan hülyén osztályoz..

De sajnos szeptembertől egy másik tanár lesz a német tanárunk, aki sokkal kedvesebb, de már olyan idegesitő szinten, legalább is számomra, mert kb arra is 5-ösöket osztogat, meg pirospontocskákat, hogy el tudod ragozni a können-t 12.-ben -.- Meg nála az órákon csak a tankönyvet olvassák meg a tankönyvi feladatokat oldogatják..Párszor helyettesitett nálunk és eluntam az agyam az óráján.

18L

2016. aug. 25. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
100%
Angol,töri és tesi!:)
2016. dec. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
100%

Kémia és biológia :)

Kémiát nagyon szeretem, mivel érdekes és lehet rajta gondolkodni. Ha valamelyik anyagrész felkelti az érdeklődésem, órákat vagyok képes eltölteni azzal, hogy utánajárok (múltkor a savak lúgok témájába ástam bele magam, 3 órán keresztül). Kísérletezni is nagyon szeretek, szerencsére a tanárnő nagyon kedves, így minden órán kísérletezünk. :)


Biológiából igazán csak az ember anatómiája érdekel, de az nagyon. Meg a betegségek és kezelésük, természetesen. Otthon rengeteg könyvem van, ami az emberi testtel, betegségekkel és gyógyításukkal foglalkozik. :) (Mellékesen megjegyzem, hogy orvos akarok lenni. 5 éves korom óta.)

13/L

2016. dec. 28. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim válasza:
100%

Omg most látom írták hozzám

Azert nem szerettem mert szar volt a tanár :-) de mar megszerettem

2017. dec. 12. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
100%
Rajz mert szépen rajzolok
2019. jan. 13. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
Tesi,kedves a tanár meg ha játszunk az magyon jó,+kötélmászás
2019. aug. 24. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
67%
A matematika a legutálatosabb
2019. aug. 24. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:
Német. Imádom az egészet :D (16/L)
2023. jan. 31. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!