Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ha a Roxfort igazi lenne,...

Ha a Roxfort igazi lenne, melyik lenne ott a kedvenc tantárgyatok és miért?

Figyelt kérdés
Nekem a bájitaltan, mert imádom a kémiát, a Rúnaismeretet meg az Aritmetikát is szívesen felvenném.

2015. ápr. 8. 20:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
61%
Nekem a Számisztika lenne a legkönnyebb(mert az ofi / matek tanár szerint ,,matek zseni'' vagyok), de szívesen felvenném az Átváltoztatástant, a Bűbájtant, a Bájitaltant és a Legendás Lények Gondozását is (Kiköpött Hermione típus vagyok).
2015. ápr. 9. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Legendás Lények Gondozása, mert imádom a különleges állarokat. Meg a sima állatokat is, de az most nem számít. De tuti, hogy felvenném a Jóslástant is, hogy aludhassak és idióta házidogákat írjassak. :D
2015. ápr. 9. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

A bájitaltan érdekesnek tűnik, tök érdekes dolgokat lehet kotyvasztani, mondjuk Felix Felicist meg hasznos gyógyító bájitalokat.

Viszont ami a legjobban tetszik az átváltoztatástan, tök jó lenne ha jobb szinten lennék belőle és megpróbálkoznék az animágus alakba változással. Kíváncsi lennék milyen állat alakom lenne. :)

2015. ápr. 9. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Mágiatörténet (feltéve, hogy nem Binns tartja) és Rúnaismeret, mert imádom a törit és a nyelveket. Valamint a Legendás lények gondozását is felvenném (rajongok a hippogriffekért). :)
2015. ápr. 9. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Bűjbájtan nagyon jó lehet hiszen ott tanulnak meg varázsolni. A mágiatörténet is jó lehet mert minden imformáció érdekel a varázsvilágról.

A bájitaltannak különleges hangulata van :)

Mugliismeretből pedig én lennék a legjobb :D

2015. ápr. 9. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Bájitaltan (szeretek italokat csinálni, úgyhogy szívesen kipróbálnám),Legendás Lények Gondozása (megvan a tankönyv is! :)), Átváltoztatástan, Bűbájtan, SVK, Asztronómia (imádom a csillagokat), és a Gyógynövénytant (mágikus növények: ODAVAGYOK ÉRTÜK!!!). De a jóslástan álom-fejtés része is érdekel.
2015. ápr. 10. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Bajitaltan, Atvaltoztatastan, Runaismeret, SVK es Asztronomia. Mindegyik kulonleges.
2015. ápr. 11. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Bűbájtan (mert alapvarázslatokat tanulsz), SVK (mert izgalmas), Bájitaltan (mert nagyon jó főzeteket tanulhatsz meg elkészíteni, és mert szeretem az aprólékos munkát, úgyhogy biztos élvezném) és persze Legendás Lények Gondozása (mert imádom az állatokat).
2015. ápr. 11. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Bűbájtan, Átváltoztatástan és Sötét varázslatok kivédése, mert főleg az ilyen gyakorlati tárgyak érdekelnek, esetleg még az Asztronómia tetszene, mert érdekelnek a csillagok, különféle meghatározások velük kapcsolatban, stb. :)
2015. ápr. 11. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Átváltoztatástan,SVK,Bűbájtan és Báitaltan. ( Csak ne Piton legyen a tanár)
2015. ápr. 14. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!