Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Tudnátok mondani túlélési...

Tudnátok mondani túlélési tippeket sulira?

Figyelt kérdés

Pl: Ha nincs sok időtök (szendvicsen kívül) milyen kaját visztek magatokkal?

Hogyan keltek fel reggel időben és hogyan veszitek rá magatokat,hogy elaludjatok este.

Mit tesztek , ha valami otthon maradt,és nem akartok kis vagy nagy 1-est?

....stb



2015. aug. 31. 13:29
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

ha nincs kaja, akkor beugrok a bó'tba.

Reggel 6kor kelek, az ébresztőórám borzalmas hangon csipog, ezért legalább felébredek.

Én most már random fogok otthonhagyni dolgokat, mert a régi táskám úgy ment tönkre, (elszakadt) hogy kb. mindent vittem, amit kértek. Ha kisegyest kapok, nem érdekel, amúgy pedig ha valami fontosat otthon hagyok, akkor kölcsönkérek egy másikat, (vagy használom közösen mással), és akkor már rögtön nem izgatja a tanárt a dolog annyira :s

2015. aug. 31. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 #Nikii ***** válasza:
100%
Nálunk van büfé a suliban ott veszek valamit ha nincs elég kajám, reggel kétszer szól a Szundi és hogy tuti felkelljek (felriadjak) ébresztőhangnak 5sos- don't stop- ot tettem be max hangerőn de ezt csak erős idegzetüeknek ajánlom, ha meg valami otthon maradt riasztom az egyik családtagom hogy hozza utánam (mivel messze vagyunk a buszmegállótól bőven van ideje beérni) , ha meg elfelejtem megírni a leckét akkor gyors a suliban de általában igyekszem megcsinálni szóval nem vagyok az a majd a suliban összedobom fajta
2015. aug. 31. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
76%

Nezd meg a naploban, hogy mekkora rublikaja van az osztalyzatoknak es egy akkora csapagygolyot tegyel be a lapok koze ... igy lehetetlenseg lesz egyest beirni, mert a golyo nem engedi, hogy egyenes vonalat huzzon a tanar (egyes megoldva) :)

Az inged zsebebe rakjal bele egy jo nagy kolbaszt mint ha toll lenne, abbol ora alatt is falatozhatsz :)

Tanitsd meg a tehenet futyulni es a a kakas nem kukorekolna, akkor legalabb a tehenfutyre fel fogsz ebredni :)

2015. aug. 31. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
+h
2015. aug. 31. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd bent mindig a cuccaidat a suliban (ugy sem tanulsz otthon) es akkor soha nem fogsz semmit otthon felejteni :D
2015. aug. 31. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

En nagyon lazan csinaltam akkoriban, csak egy nagy fuzetet vittem magammal es abba jegyzeteltem egesz nap. Konyveket mindig a padtarsamet hasznaltam, vagy adott a tanar, a munkafuzeteket meg ugy is beszedtek, tehat helyben volt.


Persze cseszegettek a tanarok, de otthon a jegyzeteimet szepen atirtam a rendes fuzeteimbe (ezzel a tanulas le is volt tudva), volt idom szep abrakat kesziteni es olyan franko fuzeteim voltak igazabol, hogy a suli vegen nem egy tanar elkerte tolem, hogy abbol akarja tartani az orajait. Nem kis harc volt ezt az "elojogot" kivivni, de nekem szerencsere sikerult.

2015. aug. 31. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
52%

Ha nincs kaja, veszel valami a büfében, vagy éhen maradsz, és tanulsz a hibádból, és majd másnap viszel valamit magaddal.

Hogyan kelsz fel? Hát már feltalálták ezt a dolgot, amit ébresztőórának hívnak. De már mobilon is működik. Sőt, rádión is. Hihetetlen mik vannak!!!! :O

Ha otthon maradt valami, akkor megszívtad. Elnézést kérsz, ha mázlid van, nem kapsz 1-est. Ha mégis, akkor majd legközelebb jobban figyelsz, beviszed, kijavítod a rossz jegyet. Nem nagy ügy.

Komolyan mondom, nem tudom, miért kell a sulit ilyen komolyan venni, mintha élet-halál kérdése lenne. Senki nem fogja leharapni a fejed, ha egyszer elkésel vagy otthon hagyod a munkafüzeted vagy akármi. Ha rendszeresen előfordul, akkor előbb-utóbb úgyis megtanulod, hogy figyelj oda rendesen!

2015. aug. 31. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én kollégiumos vagyok, de ha bejárnék és nem vinnék magammal kaját tuti nem vennék abból a patkányos büféből egy kiflit se inkább maradnák éhen.
2015. aug. 31. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
#6 Igen, de nekünk ezért már karót adnak.
2015. aug. 31. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!