Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Az normális dolog, ha pótvizsg...

Az normális dolog, ha pótvizsgán a tanár gúnyol egy másik tanárral? , és nem tudtam koncentrálni a feladatra, és meg is huzott.

Figyelt kérdés

2015. szept. 2. 15:36
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Semmilyen szituációban sem normális, ha egy tanár gúnyolja a diákját.
2015. szept. 2. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Én jártam már így kérdező. Nem normális.

A szüleid hogy reagáltak erre? Szólni kell a szülőnek és intézkedni.

2015. szept. 2. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Nem fognak úgy se semmit tenni,mert engem alapból nem bírnak a tanárok,és nem is hinnének nekem,a két tanár meg tagadná a dolgot
2015. szept. 2. 15:43
 4/17 Andizsuzsi ***** válasza:
Konkrétan mit jelent az, hogy gúnyoltak, ami miatt nem tudtál a feladatra figyelni?
2015. szept. 2. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Ha gúnyolnak, gyúnyold vissza. Ha nekik lehet, neked is. Ha viszon emiatt nem tudsz koncentrálni a feladatra, és még egyest is ad, akkor szerintem szólnod kellene az igazgatónak. Ha le tagadják, meg valaki csak hallotta rajtad kívül nem? Pl. osztálytárs hogy tudja bizonyítani. Ne hagyd magad, az a lényeg.
2015. szept. 2. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
A viselkedésemen,és azon hogy milyen hulye vagyok..
2015. szept. 2. 15:56
 7/17 anonim ***** válasza:
Kérdező, engem sem kedveltek a tanárok, de szóltam mégis a szülőknek. Amúgy meg... Azt hiszem van olyan, hogy bebizonyíthatod a tudásod. A szülőknek mondd fel a leckéket (vagy nem tudom most milyen iskolában vagy) és bizonyítsd be, ha tudsz és kérni kell... bár nem tudom hogy működik.... hogy mások előtt felelj le. Ennek utána kell nézni, de van ilyen.
2015. szept. 2. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy ezek csak tények:D
2015. szept. 2. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

5-ös!

Akikkel egy teremben voltam nem ismertem őket,mert pótvizsga volt,és ők is csak a saját feladatukkal foglalkoztak,szóval így nem igazán érthették ők se.

2015. szept. 2. 16:01
 10/17 A kérdező kommentje:

7.es

Ez már úgy se segít rajtam kezdhetek mindent elöről

2015. szept. 2. 16:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!