Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Normális dolog ez?

Normális dolog ez?

Figyelt kérdés
15 éves fiúról lenne szó . Mindig egyedül biciklizik fülessel a fülében , magában vigyorog és sokszor nevet a semmin . Megfigyeltem már azt is hogy a kutyájával párbeszédet folytat vagy is a saját hangján kérdezi a kutyát , és a sajátján is válaszól . Nem mondhatni magányosnak ugyanis rengeteget biciklizik , de még is egyedül , sokszor megsajnáltam amikor láttam hogy egyedül van mert igazán kedves gyerek , csak más . Egyetlen barátja a buszsofőr bácsi , de ő is jóval a korosztály felett van . Azt mondta hogy ő azért szeret idősebb férfiakkal beszélni , mert ők megértik a problémáit és nem nevetik ki . Azt is mondta hogy amikor a buszsofőrrel beszélget hogy olyan mint ha az apja lenne , lehet azért gondolja ezt mert nem volt apja . De szerintem ez nem egy normális dolog , szerintetek ?

2015. júl. 13. 20:29
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Tehát sportol, szereti a zenét, vidám, állatszerető, kissé visszahúzódó srác: teljesen normális.
2015. júl. 13. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szerinted nem normális, szerinte igen.

Az állatjaikkal nagyon sokan úgy beszélgetnek, mint az emberekkel, néha negyon megmosolyogható módon. Sok ilyen sztorit tudnák.

Ha ő így érzi jónak a dolgokat, akkor OK. Sokkal jobb, mint ha drogozna, vagy vagdosná magát.

2015. júl. 13. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nincs egyedül, hiszen ott van neki a kutyája :)
2015. júl. 13. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
igen , valóban csak szerintem kicsit furcsa . Főleg hogy a mai fiatalok isznak , drogoznak , vagy meleg páwa fiúk . De ő nem ilyen , sokkal jobban elbeszélget az idősebbekkel . Még bálokba sem jár , bulizni sem szóval nekem ezért furcsa.
2015. júl. 13. 22:32
 5/8 anonim ***** válasza:

"Nem mondhatni magányosnak ugyanis rengeteget biciklizik" - ????????


Én a helyedben odamennék és beszélgetnék vele pl. a buszokról, vagy a kutyákról.. Nyilván más, mint a többiek, de ez koránt sem baj; éppen ez teszi különlegessé. Ha sajnálod őt, akkor lépj, biztosan szívesen veszi, bár azt azért ne várd, hogy rögtön nagyon kedves lesz, mert lehet, hogy először azt gyanítja, hogy mit tudomén, csak fogadásból mentél oda, a barátaid meg ott röhögnek valamelyik ablakban.


De ha elhiteted vele, hogy tényleg szeretnél a barátja lenni, akkor biztosan nagyon hálás lesz, és jobb barátoddá válik, mint valószínűleg bármelyik a jelenlegiek közül! A tömeg által kivetett emberek barátsága aranyat ér.


22f

2015. júl. 13. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
igen , nagyon kedves , és ritka jó ember . Sokszor látom hogy segít az anyukájának , meg hord be fát meg stb . Jól elvan magának , ritka szerintem az ilyen a mai világban
2015. júl. 14. 00:16
 7/8 anonim ***** válasza:
Hasonló vagyok én is és szerintem is normális
2015. júl. 14. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Normális, csak te vagy szűklátó.
2015. júl. 15. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!