Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Elsős középsulis vagyok és a...

Anonymous0123 kérdése:

Elsős középsulis vagyok és a szünetekben állandóan megbámulnak és beszólnak nekem és az o. társaimnak a negyedikesek?

Figyelt kérdés

Csak úgy elsétáltam és köszöngetnek én meg visszaköszöntem és kiröhögtek.Aztán a sminkem elfolyt és röhögtek hogy szia szép a szemed.

Miért csinálják ezt az elsősökkel?

Még próbálom megszokni a környezetet az osztályt sem ismerem nagyon de találtam néhány havert eddig.

Csak az idegesit hogy a nagyok állandoan piszkálnak engem meg néha az o.tarsaim is...



2015. szept. 2. 22:04
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ne félj ez tipikus suli kezdetés csesztetés.

Piszkálják az új gyerekeket hogy megmutassák nekik hogy kik ők a suliban és hogy felettük állnak..

Jaj engem is mennyit piszkáltak tavaly... :D

Most jöttek az új elsősök és most őket piszkálják.

Szóval ne félj :) El fog múlni.

2015. szept. 2. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Firedoom ***** válasza:
100%
4. es vagyok, de szemely szerint meg idom sem lett volna odamenni az elsosokhoz :D amugy az ok eleg egyszerű: Néhány korombeli igen primitív módon próbál csajozni. És nem, ez a néhány év nem szamit nagy korkulombsegnek. Es igen, meg kell szoknod mert ez ellen nem sok mindent tehetsz. Hogy konkretan mivel is segithetnel valamennyire azert magadon? Pasz... Valoszinuleg ha elsutned valamelyiket ami most a fejemben van akkor csak romlana a helyzet.
2015. szept. 2. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mondd nekik, hogy nyalják ki a pi.csá.d aztán el van intézve. Én is ezt mondtam régen az akkori végzősöknek és bevált.
2015. szept. 3. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!