Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit tehetnék? (Többi lent)

Mit tehetnék? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Az van h nem igazán birnak az oszttársaim. Sokan kötekednek velem, sértegetnek meg egy kis hülyének tartanak. Például ha órán felelek akkor vagy elkezdenek kuncogni vagy beszólogatnak. És nem igazán tudom h ennek mi az oka, én nem sértegetem őket inkább ilyen visszahúzódó vagyok. És szeretnék változtatni. Nem akarok előttük megalázkodni sirni meg ilyesmik csak szeretném őket lecsillapitani.

Ez az utolsó évem és maximálisan a tanulásra akarok koncentrálni de igy sajnos nem megy.

Illetve félek attól hogyha most nem állok ki magamért akkor ez a jövőmre nézve nem jelent jót.

Segitsetek légy szi.



2015. szept. 5. 16:58
 1/2 anonim válasza:

Általános utolsó év? Rájuk kell hagyni, már csak 9,5 hónap, vannak benne szünetek is, ne törődj velük, nézd őket levegőnek! Utána úgyis új osztályba kerülsz... :) Ha meg középsuliban az utolsó év, ugyanezt tudom tanácsolni, és akkor nincs is közel 10 hónap, csak 8...

Tudom, könnyű mondani, hogy ne törődj velük, én ugyanezt éltem át első középsulis évemben. Egy fiútól mindig megkaptam, hogy de ronda vagyok, utált, holott két mondatot nem váltott velem... Tavaly más osztálytársamat szekálta agyon, idén más suliba ment, hála Istennek :) Kitartás!

2015. szept. 5. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Maradj a barataid kozeleben
2015. szept. 8. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!