Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Full ideg vagyok, hogy nyugodj...

Full ideg vagyok, hogy nyugodjak le?

Figyelt kérdés
Na szóval. Új suliban vagyok, új osztály, tanárok minden. A tesi tanárom egy igazi boszorka, utálja az egesz osztályt, de főleg engem, névkártyát kért a pólónkra, de elfelejtettem vinni, egyedül nekem nem volt, még jobban megutált. Holnap szülőiértekezlet, valszeg Mindennek le fog hordani a tanár. De nem ez a legkisebb gond. Oszttársamat elkapták, hogy cigizik a sulitól nem messze, de 3-an voltunk kint és a tanár engem cseszett le a masik csaj helyett. Szerintem ezt is el fogja mondani anyámnak, ki fognak nyírni engem, akarmivel is magyaráznám meg nem hinné el egyik szülőm sem. Nem is mertem ezt említeni sem. Órákon humorkodom, szerencsere nem igazan tudják a nevemet a tanárok, az osztfo meg van velem elégedve, mert 3-an vagyunk lányok és kettőnket eddig egészen bír. De ha a tesi tanárral összefutnak és lehord engem Mindennek az a nő engem felakasztanak. Reszket a kezem, görcsben van a gyomrom. Mit csináljak? Hogy nyugodjak le?

2015. szept. 10. 19:09
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem ártott volna írni hogy hány éves vagy de az irományodból legalább az kiderül hogy lány vagy.


Ha ez életed legnagyobb problémája akkor mázlid van.


A probléma ott kezdődik hogy feltételezed a lehető legrosszabbat miközben még nem történt semmi és lehet hogy nem is fog.


Tételezzük fel hogy bevonzod amit elképzeltél és anyádék beállítanak atombomba hangulatban és leordítják a fejedet hogy miért bagózol a többiekkel és miért nem volt névjegy kártyád.


Erre te közömbös arccal megmondod nekik hogy nem bagóztál hanem kint voltál a többiekkel és majd következő órára beviszed a kártyát.

Majd mint aki jól végezte dolgát hátra arc és ott hagyod őket felrobbanni.


Ha ezek után még utánad mennek okoskodni akkor megmondod hogy már elmondtad hogy mi történt és ezzel kapcsolatban nincs több mondani valód úgyhogy viszlát.

2015. szept. 10. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Dehogy akasztanak fel. Nagyon túlliheged szerintem. A cigis dolgot mondd el a szüleidnek. És győzd meg őket, hogy te csak ott voltál de nem cigiztél. Jobban fogják így kezelni mintha az ofődtől hallanák először. Jobban is megfognak bízni benned ha az ilyeneket elmondod és nem sunyizol. Mondd el azt is, hogy csak elfelejtetted elvinni a kártyát és hogy az a tanár amúgy is a f**zfej fajtából való. Persze kicsit finomabban mond:) Szerintem ők is tudják hogy vannak ilyen tanárok. Meg fogják érteni.
2015. szept. 10. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

A tanárt mondtam meg a névjegykártyát is, de a tanar olyanokat tud kitalálni ami nem is igaz, meg ugy körül tudja írni, hogy nyekk.

Na, ettől Félek. Az osztfőt nem érdekli, hogy ki piál vagy cigizik a szülőknek nem ilyeneket fog mondani.

A vén boszorka dumajatol Félek, ugyan anyámnak mondtam, hogy egy fa szfej a tanár, de nevelofaterom az áhh... Nehez eset. Mindenért elővesz, mig amiért nem vagyok hibas azert is.

Egyebkent nem ez a legnagyobb bajom, van még ezer, de nem írhatom le mindet.

2015. szept. 10. 20:20
 4/6 anonim ***** válasza:
Nyugoggyá le ,attól majd lenyugszol! :)
2015. szept. 10. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Haha, ezt ismerem, utolsó. :D
2015. szept. 11. 07:14
 6/6 anonim válasza:
Fuss neki a legközelebbi fának fejjel! Az rajtam is segít kicsit fáj, de legalább eltereli a figyelmed és mire elmúlik addigra úgy is letelik az idő és nem kell izgulni utólag.
2015. okt. 3. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!