Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Amióta átraktak másik csoportb...

Amióta átraktak másik csoportba nem találom a helyemet az iskolában. Hogy tudnám elérni hogy visszategyenek?

Figyelt kérdés
5 éves középiskolába járok, most kezdtem a 4. évet. 2 csoportra vagyunk osztva, én eddig a gyengébb csoportban voltam, de mivel az angol tudásunk alapján döntöttek erről és az előrehozott angol érettségim nagyon jó lett átraktak a másik csoportba. Így a 4. évre... Senkivel nem vagyok jóban ebben a csoportban, egyedül érzem ott magam és mégjobban utálom ezt az iskolát!! Megpróbáltam megkérni az of-met hogy tegyen vissza, de azt mondta hogy szerinte ez jobb lesz így. De nekem ez így nem jó!!! Mit tehetnék? Ha megmondanám neki hogy ha nem tesz vissza akkor elmegyek az iskolából?
2015. szept. 14. 22:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne fenyegetőzz ilyennel, hogy elmész. Mond meg neki tisztelettudóan, hogy neked fontos, hogy jó légkörben legyél csak így tudsz megfelelően teljesíteni és szeretnéd magad vissza tenni a másik csoportba. Ott is jó eredményeid voltak ez nem lesz kihatással az eredményeidre- ennyi. :D
2015. szept. 14. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De nem érti meg. Nem érti meg hogy ott vannak a barátaim és ott érzem jól magam.
2015. szept. 14. 22:42
 3/4 anonim ***** válasza:

Biztos nagyon hiányoznál mindenkinek,ha elmennél:)

Szerintem az osztályf-det,ezt nem fogja érdekelni ha elmész

2015. szept. 14. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
A törvénycik szerint ha nagyon pitizel a ofőnek vagy a dirinek akkor muszàj àtrakniuk. Az indokok : piszkàlàs , vagy ha nagyon nem érzed jól magad . Ha nem akarnak àt rakni akkor valami jogi lépést kell tenni.Persze ebben a törvényben is vannak kivételek.Az utolsó lépés pedig az ha semmi sem akar működnik kinyitsz egy màsik iskola ajtót ide fogsz jàrni ezentúl csücsülni.
2015. szept. 19. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!