Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért érzem kényelmetlenül...

Miért érzem kényelmetlenül magam? Mit tehetek ez ellen?

Figyelt kérdés
Most lettem 8.-os, átjöttem egy másik suliba, ezelőtt már volt iskolaváltásom. Mindenki nagyon kedves velem, a tanárok egy része is jófej. Mégis, amikor csak rágondolok a sulira nagyon rossz érzésem támad, hát még a suliban... Legszívesebben ott hagynám az egészet. Az előző sulimban nem volt ilyen, pedig ott nagyon szivattak az osztálytársak és a tanárok is. Nem szerettem odajárni, de mégsem volt ilyen rossz érzésem, mint most. Nem tudom mitől lehet. Szerintetek? Segítsetek légyszi! Nem tudom mit tegyek!!! Lehet, hogy ez csak idő kérdése, de az előző sulimban nem volt ilyen!

2015. szept. 16. 20:24
 1/2 anonim válasza:
70%
Szia! Biztosan azért ,mert új környezet ,új tanárok ,új gyerekek ,sőt ,talán új szabályok is ,és mivel már hozzászoktál az előző iskoládhoz ,lehet ,nehéz elválni tőle. Ez olyan lehet ,mint kábé átlépni egy új világba. Azt tanácsolom neked ,hogy légy nyílt ,barátságos ,próbálj jó benyomást kelteni a körülötted lévő emberekben ! Sok sikert a beilleszkedéshez! :)
2015. szept. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ahogy írtam: Már volt iskolaváltásom... 7.re átmentem egy másik sulba ott semmi ilyen nem volt. Az is új környezet, új tanárok, új szabályok meg minden... De ott nem volt ilyen...
2015. szept. 17. 16:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!