Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit lehet a cigányok ellen tenni?

BJ98 kérdése:

Mit lehet a cigányok ellen tenni?

Figyelt kérdés
Üdv! Szóval az én sulimban többségben cigányok vannak és ma azzal jöttek hogy adjak nekik cigit. Mondtam hogy nincs de ők követelőztek aztán parancsolgattak hogy akkor menjek haza cigiért és azt is mondták hogy hozzam nekik a tömegnövelőm mondtam hogy nem mert én pénzért vettem és az enyém aztán fogott az egyik gyerek egy szöges fa botot és elkezdett csapkodni vele. én pedig nem tehettem semmit mert ha nekik állok akkor jön és különben is engem arra neveltek hogy ne erőszakkal oldjam meg a dolgokat. Valaki tud ezek a férget ellen valamit?
2015. máj. 11. 11:06
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
én pedig nem tehettem semmit mert ha nekik állok akkor jön az egész suli* bocsi csak gyorsan írtam
2015. máj. 11. 11:07
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Igazgató, rendőrsèg. Azonnal!
2015. máj. 11. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
97%
Most menj a rendőrségre és intézd hivatalosan . Keress más segítséget , vedd fel telefonra és intézkedj . Az önvédelem jogos azt erőszakkal tudod kivitelezni . A rettegésedre alapoznak . Komoly ellen brazil drukkereket keress akik önként beavatkoznak . Szerezz be paprika sprayt KO pfeffert , tudok forrást . Melyik térségbe laksz ?
2015. máj. 11. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
49%
Sajnos 4-nek teljesen igaza van, én inkább átmennék másik suliba.
2015. máj. 11. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
94%
Nem sok mindent tudsz tenni,mert még jobban rád szállnak.Suliváltáson még nem gondolkodtál,ahol kevesebb van belőlük ?
2015. máj. 11. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
0%
Jobb lenne, beíratkoznál valami karatés, vagy cselgáncsos iskolába, ahol megtanulod a fogásokat, és lerendezed a társaságot, ha szívódnak.
2015. máj. 11. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim válasza:
100%

Suliváltás, Igazgató, rendőrség

. De a legjobb az iskolaváltás lenne

2015. máj. 11. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
1 évet húztam itt le még van 1 hónapom itt valahogy ki kellene bírni mert utána költözünk el és nyilván ez másik sulival jár
2015. máj. 11. 12:00
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Igazgató vagy/és rendőrség.

Ha megsérültél látlelet azonnal (vélhetően szöges bot miatt tetanusz).

Persze ettől még jobban rád fognak szállni :S

2015. máj. 11. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Mi van a szüleiddel ?


Ha nekem lenne gyerekem és így jönne haza az iskolából még aznap hajtó vadászatot indítanék és az utcán egyenként szarrá verném az összeset aztán a szöges botját feldugnám a seggébe és kirántanám.

2015. máj. 11. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!