Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ha tudom hogy a tanárom...

Ha tudom hogy a tanárom biszex, akkor miért engem vádolt meg azzal hogy meleg vagyok?

Figyelt kérdés
Ha tudom hogy a tanárom biszex, akkor miért engem vádolt meg azzal hogy meleg vagyok? Ez azt jelenti hogy félt hogy beköpöm, és inkább engem mocskolt be, mindenki előtt? Persze én nem mondtam el senkinek, de ő meg hazudott mindenkinek rólam, most mit tegyek?

2015. szept. 21. 14:01
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Felismertem itt a gyakorin egy kiírást,pár hónapja,rájöttem hogy a tanárom az,aztán tagadta,majd gyorsan csínált olyan kiírást ami rám utalt,én eljátszottam hogy szeretem,és ő is szórakozott,de lényegébe rájöttem hogy ő az,mert ami az osztályban folyt azt részletesen leírta privát levélben,vagyis magát leleplezte,így amikor másnap bementem a suliba,az osztfönőköm azzal várt hogy nincs esélyem a tanárnál,és ez nem normális kapcsolat..
2015. szept. 21. 14:39
 12/20 anonim ***** válasza:

De mit csináltál a tanárral, amikor itt felismerted?

Írtál neki vagy szóban mondtad, hogy felismerted?

Hülyeséget csináltál. Nem kellett volna tudatnod vele, hogy felismerted és hogy te ki vagy.

Az is hülyeség volt, hogy utána játszadoztál.

Nem mocskoltak be. Csak elhitték a játékodat.

2015. szept. 21. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

Igaz,nem kellett volna belemennem,de akkor még nem tudtam száz százalékra hogy ő az.

Suliban jöttem rá igazán

2015. szept. 21. 14:46
 14/20 anonim válasza:
92%
Ez kamu kérdés ! Se eleje se vége se értelme .
2015. szept. 21. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Persze, hogy kamu. Nincs olyan hülye, aki leírja, hogy helló tanár úr felismertem, és én meg xy vagyok a tanítványa :) Na meg erre nyilván nem írná a tanár, hogy hello, tényleg én vagyok :)

Nyilván ezért nincs a keresztkérdésekre sem normális válasz.

2015. szept. 21. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Nem kamu,igaz!
2015. szept. 21. 15:01
 17/20 A kérdező kommentje:
És semmi olyasmit nem írtam hogy beismerte volna hogy ő az,mert ez az iskolában bebizonyosodott
2015. szept. 21. 15:11
 18/20 anonim ***** válasza:
38%
Miért lenne kamu? szeríntem igaz,ha tanára azzal fogadja amit a leírtak alapján elhangoztak,akkor tuti igaz,hisz honnan a francbol,szűrte volna ki amik itt folynak
2015. szept. 21. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
amúgy tényleg kamu a kémia tanárom nem meleg,3 gyereke van,és felesége van
2015. okt. 10. 13:42
 20/20 anonim válasza:
Ez aljas volt.
2017. márc. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!