Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért csinálja ezt a barátnőm?

Miért csinálja ezt a barátnőm?

Figyelt kérdés

14 éves lány vagyok, kilencedikes. A legjobb barátnőmmel ötödik óta vagyunk osztálytársak, barátnők. Én imádok olvasni és filmezni, de csak normálisakat olvasok és nézek. Ő szinte soha nem olvas, talán csak a kötelezőket. De ha meglátja a kezemben a könyvet, csóválja a fejét meg teszi a megjegyzéseit. Hogy nem jó ha mindig olvasok, mert az illetlenség meg hasonlók. Nagyon szeretem a második világháborús filmeket és könyveket is, de erre folyton azt mondja hogy ez nem lányos dolog, ne csináljam

A másik a tanulás. Én nem vagyok kitűne de mindenből 4-5-ös. Ha valamit nem értek lenéz, hogy miért nem gondolkozom rajta. De ő sem ír házit. Ma például matekdolgozat előtt hallgathattam hogy miért nem tanultam meg és hasonlók. Aztán a végén kiderült, hogy én csináltam jól ő meg rosszul. De csak azt mondta hogy lesz*rom milyet írtál. És nem érti miért félek a kutyáktól.

Viszon őt nagyon szeretem, és eléggé szetem van, de mindig kitartott mellettem.

Mit tegyek?


2015. szept. 24. 18:26
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mindig kitartott melletted? Én komolyan elgondolkoznék ezen, hogy valóban így van-e, és ő is ugyanúgy a legjobb barátnőjének tart-e téged, vagy csak kell neki egy olyan ember, akivel elütheti az időt, és ha úgy van, akkor kedve szerint irányíthatja is.
2015. szept. 24. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egy legjobb barat nem csinal ilyeneket amiket leirtal.
2015. szept. 24. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha nekiállsz panaszkodni rá az interneten, akkor már te se szereted annyira. Ő se téged. Barátságok jönnek-mennek. Ez elmúlt, keress más barátokat.
2015. szept. 24. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem panaszkodok, csak tanácsot kérek mert a szüleimre ilyen dolgokban nem számíthatok. Az első 2 válszolónak pedig köszönöm.
2015. szept. 24. 20:15

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!