Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit tegyek ha perverz a...

Mit tegyek ha perverz a tanárom? Van egy tanárom, férfi. és felelésnél állandóan a mellemet bámulja+tesi tanár is és mások is észre vették már hogy a seggemet, más lányokét is nézi.

Figyelt kérdés

2015. okt. 1. 23:19
 1/5 anonim ***** válasza:
24%
Küldj képet szeretném én is megbámulni! :DD
2015. okt. 1. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Vicces..:D
2015. okt. 1. 23:49
 3/5 anonim ***** válasza:
37%
vedd fel kamerára
2015. okt. 1. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
68%
Ha jol értem van olyan tanár aki a melleidet, van olyan amelyik a seggedet bámulja/nézi. De te honnan veszed, hogy perverzek? Ismered a szo jelentését?
2015. okt. 2. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
91%

Férfi tanárként kerültem én is már olyan gyanúba, ártatlan élcelődés kapcsán, hogy "perverz" vagyok. Van egy jó (bár most még ezt hiszed, hogy rossz) hírem: felnőttél. Mindig, mindenhol meg fognak bámulni a férfiak, és ha tehetik (ez tanár esetében ez kevésbé valószínű,) még be is próbálkoznak nálad. Mert ilyenek, hajtja a vérük. Ez önmagában még nem perverzség, maximum tolakodás és tiszteletlenség, de vannak azok a lányok, akiknek ez bejön.


Az, hogy felnőttél, azért jó hír, mert neked is van önálló beleszólásod a körülötted zajló eseményekbe. Ha valakinek (tanárnak, később főnöknek, kollégának, buszon útitársnak, hot dog árusnak, stb) nem tetszik a viselkedése, meg is lehet ám mondani neki. Egy olyan alkalommal, amikor nem az osztály hallja, diszkréten de határozottan szólni is lehet ám, hogy van akit bizony zavar, ha kiesik a szeme, és a nyála csorog, miközben pedig éppen Svédország domborzatára kellene koncentrálnia a tied helyett, és vizeire a sajátja helyett.


Mit szeretnél egyebet csinálni? Meghurcolni? Kirúgatni? Mert "néz"? Tíz év múlva meg majd azt fogod mondani, hadd nézzen, azért van a szeme.

2015. okt. 2. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!