Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ti mennyi idő után törölted...

Ti mennyi idő után törölted az osztálytársaid/tanáraid Facebookról? (ha törölted)

Figyelt kérdés
Tehát kérdés azokhoz szól, akik letörölték őket, vagy hasonlóan felszínes kapcsolatokat, akikkel sosem beszéltek, sosem találkoztok, kölcsönösen nem köszöntitek fel egymást szülinapokkor, stb. Nem tegnap érettségiztem, de vannak más olyan felszínes ismerőseim is, akiket igazából ki lehetne szelektálni, mert alig ismerem őket, de mondjuk egy közös kurzus miatt felvettük egymást.

2015. okt. 4. 00:32
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Én kb 2-3 évvel azután töröltem le néhányat vagy elég sokukat akikkel nem voltam jóban vagy utáltuk egymást.

Nekem nem kell több száz ismerős..

Akik fontosak azok megvannak plusz ők tudják a többi elérhetőségemet is.

Ők sem kíváncsiak rám (a volt osztálytársaim) egy üzenetet nem írnak akkor minek legyünk ismerősök?

Mert régen egy osztályba jártunk?

A tanárokat meg mind töröltem ne nézegessék miket teszek ki.

2015. okt. 4. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Csak azokat szoktam törölni, akikkel ha találkozom az utcán, nem hajlandóak visszaköszönni. Mindenki más maradhat az ismerőseim között.
2015. okt. 4. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Én nem töröltem senkit, viszont engem a napokban letörölt az osztályfőnököm, pedig bírtuk egymást (legalábbis én így éreztem). Van ötletem, hogy miért törölhetett, nem is volt meglepő húzás tőle, mert ő olyan típusú nő, aki mindenkit olyanná akart formálni, amilyen ő, nem fogadta el, hogy másoknak egyes dolgokról más a véleménye, máshogy élik az életüket. Amúgy most nyáron érettségiztem.

19/L

2015. okt. 4. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vagyok, az lemaradt, hogy csak engem törölt az egész osztályból...
2015. okt. 4. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

osztálytársakat nem törlök... még ha csak 5évente is van rá szükség, de legalább össze tudjuk hozni a találkozókat. külön csoportunk is van osztályonként (gimi, főiskola).

tanárok pedig... akiket csíptem, azok ismerőseim. szülinapra, névnapra szoktam rájukírni, kommentelni is zoktam, ha olyat posztolnak.


egyéb felszínes ismerősök pedig... mondjuk úgy, hogy amikor meglepve nézem az üzenőfalamat, hogy ezmegkiafacom??? na akkor őt törlöm... bár volt olyan, akit nem is tudom, miért visszajelöltem, és csak hónapokkal később esett le, hogy jaaaa, hogy ő az!

2015. okt. 5. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Az osztálytársaimat szerencsére nem kellett, mivel akkor még nem volt divat a facebook. :D Már egyetemre jártam, amikor lett profilom, de a felszínes ismerősöket a mai napig törlöm, amint "nem kellenek". Értsd: van aki azért volt ismerősöm, mert egy csoportban voltunk laboron, van aki csak jegyzeteket kért, van aki dolgozattal stb. kapcsolatban írt csak. Ezeknek az emberekbnek csak funkciója volt számomra, a magánéletük abszolút nem érdekelt és azt sem szerettem volna, hogy ők belelássanak az enyémbe, ezért amikor már nem volt szükség a kapcsolattartásra, töröltem őket a fenébe. Átlagosan félévente takarítom a fészemet, olyankor szépen törlődnek az ismerőseim közül azok, akikkel már nem vagyok valódi kapcsolatban (pl. a koli folyosólyán zajló small talk nem kapcsolat és attól, hogy valakivel egy épületben diákmelózom, még nem jogosítja fel arra, hogy lássa a képeimet, ezért ezeket az embereket vissza sem jelölöm).
2016. jan. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!