Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Nektek már volt olyan, hogy...

Nektek már volt olyan, hogy az osztálytársaid közül néhányan kigúnyolnak? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Az én osztályom nem valami összetartó.Nálunk az osztály 3 részre van osztva:2 felé a lányok és a másik pedig a fiúké.Az összes fiú engem és az egyik barátnőmet csúfolnak ki,majd az egyik lánycsapat nevet azon.Én sokszor úgy érzem,hogy az a lány csapat és a fiúk össze vannak fogva,mert mindig úgy neveznek engem meg a barátnőimet hogy a LÚZER csapat,és még úgy is hogy a lúzer padsor mert mindannyian ugyanabban a padsorban vagyunk.A legjobb barátnőmnek a lány unokatestvére a másik csapatban van és őt nem érdekli hogy milyen unokatestvére,akkor is kicsúfolja a barátnőmet.Neki a legjobb barátnője sokkal rosszabb tanuló mint az én barátnőm,sokat hiányzik és szinte minden tárgyból bukásra áll,lehet hogy évet fog ismételni.Anyukám is mondta hogy ne törődjek velük de akkor is,engem nagyon zavar.Se engem se a barátnőimet ne csúfolja senki!!!!!!!Mit tegyek?Kérlek segitsetek!Az iskolából van még 3 hét,de én idegileg nem birom mert az egyik fiú alig 50 cm-re ül tőlem és egész órán mindig engem csúfol,de amúgy irigy is mert én vagyok az osztályelső.Ha idáig elértetek akkor volt türelmetek hozzá és remélem hogy megértetek engem.Válaszaitokat előre is köszönöm!!!

2013. máj. 28. 22:18
 1/2 anonim ***** válasza:

Hasonló helyzetben vagyok én is a két barátnőmmel:/ csak ők épp ellenkezőleg, nagyon rossz tanulók. Én az az emoféle nem szólok senkihez, fapofával ülök egész nap típus vagyok, ezért velem annyira nem foglalkoznak, de valamikor durván beszólnak, pl. r*banc (nincs okuk rá, nem buggyan ki a mellem mint egyeseknek)

Szerintem piszkálhatnak azért mert (valószínűleg) te vagy az egyetlen gyerek az osztályban aki foglalkozik a tanulással, vagy azért mert máshogy öltözöl mint a többiek, vagy egyszerűen selejtek és rajtad vezetik le a feszkót, mert tudják hogy úgysem szólsz vissza. Ha meg visszaszólsz vagányan, általában ezek azok a fajták, akik beijednek, és csak annyit nyögnek vissza hogy "kussoljá" "ne ugassá" mert épp nem jut más eszükbe-.-

Csak egy megoldás van tényleg. Ne foglalkozz velük.

2013. máj. 28. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Le kell őket tojni. Te ilyen vagy a kedvükért ne akarj változni, minden osztályban vannak akiket csúfolnak. Ha azt mondják csúnya vagy mondd, hogy még nálad is csúnyább, ha azt, hogy stréber vagy állandóan tanulsz mond azt, hogy éjszaka nem szoktál, akkor csak gyakorolsz. Ha valami negativat mondanak rád, nagyítsd fel le fognak rólad szálni, ha látják nem érdekel. Hallottam valahol, hogy ha valakinek problémája van veled, az az ő problémája, nem a tiéd.
2013. máj. 29. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!