Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ha valaki azt kérdezi hogy mi...

Ha valaki azt kérdezi hogy mi a helyzet akkor arra mit lehet mondani?

Figyelt kérdés
Több osztálytársam is kérdezgeti folyton, de mível nincs közös témánk nem szoktunk beszélgetni, így ha elkezdeném mondani mi van velem tuti hogy hülyéneknéz. Mivel nem érdeklem őket ezért nem értem mért kérdezgetik mindig.

2015. okt. 6. 14:14
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

1. válasz: Semmi különos.

2. válasz: A nemzetközi helyzet fokozódik.

3. válasz: Minden okés.

2015. okt. 6. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Semmi különös. És veled?
2015. okt. 6. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy megpróbálnak beszélgetni veled. Próbálj meg nyitni feléjük.
2015. okt. 6. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ezek nem akarnak barátkozni, azt mondták hogy a barátaim, meg hogy segítünk, meg hogy olyan leszel mint mi meg eljössz velünk Pécsre tök jó lessz. Ehez képest egész nyáriszünetbe le se szartak.
2015. okt. 6. 14:47
 5/8 anonim ***** válasza:
És te kerested őket?
2015. okt. 6. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
HA én akarnék valakivel barátkozni, de ő egy általános kérdésre sem akar válaszolni, akkor nem erőltetném. Ha látják rajtad, hogy hárítod a közeledést, akkor mit vársz?
2015. okt. 6. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ők tudják hogy hol lakok mondták hogy mutassam meg, de le se szartak én meg nem tudom hogy hol laknak, csak az eggyiknek.
2015. okt. 6. 16:09
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem csak úgy lehet valakit elérni, hogy tudod, hol lakik. Bármennyire is barátságos az ember, ha valaki úgy reagál mint te, nem fog erőlködni azért, hogy kedves legyél vele
2015. nov. 19. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!