Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért zavarja ez annyira az...

Miért zavarja ez annyira az osztálytársaimat?

Figyelt kérdés

Szóval, most kezdtem a középsulit.

Engem érdekelnek a lelki témák, a hittannál a teológia is. Illetve szeretek beszélgetni a tanáraimmal ezekről, mert az osztályba sajnos nem találtam olyat, akivel ezt megtehetném.

És ezt úgy állítják be a többiek, mintha hiba lenne, mintha baj lenne, hogy engem ez érdekel. Hiszen én se kötök bele senkibe, hogy milyen témakörök érdeklik őt.


2015. okt. 12. 16:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Mert ilyenek. Hagyd rájuk, keress sulin kívül olyanokat, akikkel megérteted magad.
2015. okt. 12. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Azért mert tinik. Ha valami nem "átlagos" megszólják. Minket pl. azért néznek meg, mert csillagászatról, és reális dolgokról beszélünk, nem pedig focimeccsről,játékokról és hasonló hétköznapi témákról. Persze tudunk "normálisak" is lenni. Ne törődj velük, és ahogy az első válaszoló mondta, keress máshol hasonló gondolkodású embereket.
2015. okt. 12. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ahogy írták, az embereket sokszor zavar, ha valaki más, bármilyen ártatlan értelemben.

A teológia nem divatos, abba simán belekötnek, de abba is, ha vékony vagy vagy éppen nem, túl sokat mosolyogsz, szereted a matekot, bakancsot hordasz, szőkére fested a hajad... Nagyon sok ember van, aki nem toleráns. Az, hogy nem ártasz vele senkinek, nem számít.

2015. okt. 12. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Xyrot ***** válasza:

A legtöbb ember ilyen..sajnos..

Ahogy az előttem lévők is mondták, ami nekik szokatlan azt furcsának, fölöslegesnek és értelmetlennek látják..meg nem is szórakoztató számukra. Pont úgy ahogy neked mondjuk furcsa lenne ha mondjuk sakk partikat elemeznének szünetben :)

Egyszerűen csináld mindig amit szeretnél, kivéve ha azzal rosszat okozol másoknak.

2015. okt. 12. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Firedoom ***** válasza:
9.ben a 38fos osztályból 1enber volt akivel eltudtam beszélgetni hasonlo témákról. Nem csoda, higy nalad sincsenek hasonlo emberek. Ezek nem egy trendi/meno témák
2015. okt. 12. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!