Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ciki, ha 27 évesen jelentkezem...

Ciki, ha 27 évesen jelentkezem főiskolára?

Figyelt kérdés

8 éve folyamatosan dolgozom, ill. emellett elkezdtem egy fősulit, de felénél abbahagytam. Oda visszajutnom nagyon nehéz lenne, mert nagyon megemelkedtek a felvételi pontokhatárok arra a szakra (+100 ponttal).


Most az a tervem, hogy újraérettségizek egy tárgyból emelten, és felvételizek egy általam jónak vélt szakra, amihez még huzalmam is lenne (nyelv). Szóval ismét a 0-ról kell kezdenem.


Vajon nagyon öreg leszek a suliban? Rájöttem, hogy még nagyon szeretnék tanulni valamit.

Vagy ez még előny is, h "öregebbként" van már tapasztalatom a munka világában is? Kicsit félek, pedig alapvetően nem vagyok be.ari.


2015. okt. 29. 08:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy, Tőled jóval idősebbek is szereznek diplomát levelező tagozaton, ahol egyébként az a jó, hogy szinte mindenkinek van már munkatapasztalata, teljesen más a hozzáállásuk sok esetben, mint az érettségi után nappalin tanulóknak.
2015. okt. 29. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki, miért lenne az?
2015. okt. 29. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem ciki. Anno nekem is voltam idősebb évfolyamtársaim, sőt az a szak, amit én végeztem hagyományosan is olyan volt, hogy nappali tagozatra sem vettek korábban 18 éveseket. Aztán ez változott persze.
2015. okt. 29. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A lehető legjobb befektetés az, ha saját magadba fektetsz. A megszerzett tudást nem vehetik el tőled.
2015. okt. 29. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem.

Csak felesleges.

Népírtás miatt következő évet még csak elsem fogod kezdeni se.

2015. okt. 29. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!