Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit kellene csinalnom az ofimmal?

Mit kellene csinalnom az ofimmal?

Figyelt kérdés
A lenyeg az, hogy ofimmal olyan nagyon joba lettem, hogy mar szo azerint apa-lanya kapcsolat van koztunk, mivel mar en apanam o meg lanyanak szolit. Szerintetek nagyon messzire mentem vele, vagy legyenek ketsegeim ezzel kapcsolatban? Ha elobe vagyunk a suliba persze nem mondhatom neki, de mashol igen. Szerintetek mit kellene csinalnom vele?
2015. okt. 29. 11:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Mi a f#szom az az ofim?
2015. okt. 29. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
osztályfőnök... xD
2015. okt. 29. 11:42
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha ez komoly, akkor... az osztályfőnököd elég nagyot hibázott. Neki a tanár-diák kapcsolatot kell betartania. Azt, hogy Te mit csinálj... szerintem próbálj meg hátrébb lépni ebből. (Ha másért nem, akkor azért, mert ha már nem ott fogsz tanulni, akkor gyengül, elveszik ez a kapcsolat és hiányozni fog.)
2015. okt. 29. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

végre egy értelmes válaszado!:)

2015. okt. 29. 11:44
 5/6 anonim ***** válasza:
Hol a probléma?
2015. okt. 29. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát hogy ez nem mindennapi dolog, és hogy mit csináljak vele.
2015. okt. 29. 15:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!