Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit tegyek hogy jol erezzem...

Mit tegyek hogy jol erezzem magam vele?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 13 eves vagyok ( lany ). Van egy nagyon jo fej tanarom. Mindenki kedveli az osztalyban szt. a suliban is. Szt. engem is kedvelhet ( valamennyire ) es en is nagyon birom de nagyon feszengek a kozeleben mert nem akarok csalodast okozni neki. Alig beszelunk es alig ismer pedig mar regota a tanarom. Nem is birok a szemebe nezni En nagyon szeretnem hogy ugy beszelhessek vele mint a tobbi osztalytarsam de rgyszeruen nem merem. Mit tegyek? (En lany vok. o meg tanarno szoval ez az egesz nem arrol szol hogy en szeretnek bejonni ez egyik pasi tanarnak. )

2015. okt. 31. 15:23
 1/7 anonim ***** válasza:

Hogy okozhatsz csalódást ha csak beszélgetni akarsz vele?

mindenesetre lány létedre nem tudsz belenézni a saját tanárnőd szemébe, ha már évek óta tanít téged,érdekes vagy.

nem vagy biszex véletlenül? mert lehet azért vagy ilyen feszült a közelében.

2015. okt. 31. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Szia.

Koszi hogy valaszoltal a kerdesemre. Amugy elegge felos vok. ezert se merek a szemebe nezni. Es biztisan tudom hogy nem vagyok biszex.

2015. okt. 31. 19:11
 3/7 catyst válasza:

Talán egyfajta megfelelési kényszer. Vannak ilyen ismerőseim akik maximalisták. Pedig mindenben nem jó annak lenni. Főként mert rástresszelsz mindenre, és ez nem csak a minden napjaidat nehezítik meg de az egészségedet is. Próbálj meg ezzel kapcsolatos könyveket/blogokat olvasni. Ha te is akarod, leküzdheted;)


Pusszi: catyst

2015. nov. 3. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Szia catyst!

Nagyon koszonom a valaszod. A leirasodban magamra ismertem. Koszi a javaslataidat es meg ha tudsz valami lekuzdesi tippet vagy errol szolo konkret konyvet ajanljani azt is nagyon megkoszonnem.

2015. nov. 3. 19:38
 5/7 anonim ***** válasza:
mit érez hogy jól érezd magad? semmit
2015. nov. 6. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hogy tehetsz "e"- tudom mit tegyél - gondolkozz az óra tananyagán
2015. nov. 6. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Légy egy picit bátrabb ne félj tölle nem harap ;)

Szolj hozzá bátran és " csináj ugy minha érdekelne a tantárgy " :) Amugy vagány hallani ,hogy vannak ilyen tanárok :) Érdekelne , hogy tanit , hogy kedveltette meg magát stb. ha lesz időd privátba ird meg ;)

2015. nov. 8. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!